Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen érzés piercinget...

Gulyás László18 kérdése:

Milyen érzés piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget, de kicsit aggódom, vajon fáj e.

2016. júl. 30. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy erre milyen választ vársz. Nyilván fáj, és nyilván nem nagyon.
2016. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hova szeretnél piercinget?

Ember függő is, és hogy hová gondolod.

Nekem sok volt már.

Magamnak is szúrtam már.

:)

2016. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
NYilván fáj. Ha nem szúráskor, akkor utána.
2016. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
alsó ajakba illetve szemöldök fölé szeretnék
2016. júl. 31. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan érzés, mint amikor egy tűvel átszúrják a tested egy bizonyos részét és behelyeznek valamit oda.

Fáj? Igen. Ez a velejárója.

Ajakba még értem, de a szemöldök fölé? Most vagy szemöldöködbe szeretnél, vagy a homlokodra (?).

Elmész, megcsináltatod és tudni fogod milyen. Ha meg ki akarod venni, hát kiveszed.

Vannak testékszerek, amikkel sok macera van, van, amivel szinte semmi. Embertől, ékszertől és sok minden mástól is függ.

2016. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Hát alsó ajakba nem hiszem hogy fájni fog, mivel lidocainnal lefújják, ami elzsibbasztja a szádat.

Nekem is volt ott, mind a két oldalt.

Csak nagyon kell rá vigyázni, nehogy leharapd... sajna én egyszer majdnem lenyeltem miközben kekszet ettem :D

Meg forgatni kell, nehogy "belenőjön a szádba". És kissé fura érzés első 2 hétben amikor mozgatod.

Szemöldökbe, haverom csináltatott. Neki egyáltalán nem fájt és tökre hamar is begyógyult. :D

De igaza van előttem szólónak.

2016. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!