Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, hogy tudtok itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, hogy tudtok itt csajokat alkalmira felszedni?

Figyelt kérdés
Par kerdessel ezelott valaki megkerdezte, hogy hol keresnek alkalmit a lanyok. Minden masodik valasz az volt, hogy itt. Hogy csajoztok itt sracok? Ha sajat magunkat ajanlgatjuk az szerintem baromi szanalmas, meg eleg eredmenytelen is, nem fog egy csaj pasira rairni elsore. De akkor mit csinaltok?

2022. jún. 15. 10:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmira meg komolyabbra is szedtem már fel innen többeket.
2022. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20 az, hogy van e itt olyan, aki élvezi ezt meg ezt, szívesen beszélgetnék róla privátban :)
2022. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az a lényeg nem tudod ki honnan ír.
2022. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23nak


A 20as válaszban azt kérdezted, hogy mit írtam ki. Erre most válaszoltam a 22es kommenttel

2022. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mit ezt???
2022. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Én csak kiírok egy kérdést, és a privit író lányokból csemegézem!
2022. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!