Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, hogy tudtok itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, hogy tudtok itt csajokat alkalmira felszedni?

Figyelt kérdés
Par kerdessel ezelott valaki megkerdezte, hogy hol keresnek alkalmit a lanyok. Minden masodik valasz az volt, hogy itt. Hogy csajoztok itt sracok? Ha sajat magunkat ajanlgatjuk az szerintem baromi szanalmas, meg eleg eredmenytelen is, nem fog egy csaj pasira rairni elsore. De akkor mit csinaltok?

2022. jún. 15. 10:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy alkalmi kufircban gondolkozom, ezért volt problémás a távolság, meg azoknak is akikkel beszéltem. #1
2022. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, beszélgetni kell, miképp máshol is, elkezdtek ismerkedni és lesz ami lesz. Általában semmi sem lesz! 😐

F47.

2022. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy barátom mint bárhol máshol - normális, értelmes kommunikációval. Mindazonáltal ha élőben nem tudsz csajozni akkor a netről sem fog menni. A netes ismerkedés célja elgurítani a storyt személyes találkozóig. Ha élőben nem tudsz kémiát teremteni, hódítani akkor tökmindegy honnan, mit levelezgetve találkozol úgyis offos a történet.

A GyK elég rossz "pálya" a csajozásra, anonim, nincs adatlap, már ahhoz egy csomó üzit kell váltanod hogy azt lásd amit egy sima partnerkereső oldalon a 0. pillanatban tudsz. S nagyon kevés nő is van - de náluk bepróbálkozni akaró meg annál több. Százszor egyszerűbb egy erre rendeltetett oldalról, élőben meg még annál is jobb.

2022. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Simán lett volna már 2-3 csaj, volt akivel hetekig leveleztem, elég komolyan és elég őszintén...de természetesen mindig minimum 150 kilométerre volt!!!

Egy 30 körüli Tolna megyei csinos, humoros, intelligens csajjal viszont összehozhatna már az élet, természetesen csak szexkapcsolatra...

2022. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

Én férfi vagyok, de ha kapcsolatból kikacsintok, akkor sem "csak egy dugásban" gondolkodom. Keresem a szimpátiát, az értelmet a partnerben. Próbálkozom itt is ismerkedni, de az ismerkedés pályája a személyes találkozás. Itt majdnem mindenki fiú!

F/60+

2022. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol igazából.

Szórakozó helyen, akár csak a városban.

Dee néha akár itt is akadhat.

20F

2022. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy, mégis megtalálnak. Nem tehetek róla, vonzóak a betűim.
2022. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

7.


Ez érdekes meglátás. Párom Felvidéken lakik, minden héten megyek hozzá, távolság nem érdekel. :) Ha nem jönne elém Győrbe, eléggé sok átszállás lenne az utazás. Keleti - Komárom - Komárno -Dsz és még onnan busz. De szerintem ez a kölcsönös empátia. Ő jön elém, én megyek hozzájuk.


Sok lány itt tényleg zsákbamacska, nem tudni hol lakik, ki ő, hogy néz ki, milyen intelektussal rendelkezik. Bár talán az pár mondat után ki is derül.


A belefektetett munka egy másik dolog. Lehet itt tényleg nehezebb ismerkedni, mivel javarészt mindenki Anonim.

2022. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én szimplán kiírtam egy kérdést, hogy ki az akit az xy dolog érdekel vagy vonz, szívesen beszélgetnék privátban róla. Több csajjal is leveleztem, de az egyik elég komolyra sikerült. Több mint fél éve volt és még összejárunk bár sajns messze lakik. De még mindig jön. Most hétvégén talizunk megint. Legdögösebb csaj akivel valaha voltam és a szex is vele a legjobb.
2022. jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19 Mi volt a kérdésed?
2022. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!