Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, hogy tudtok itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, hogy tudtok itt csajokat alkalmira felszedni?

Figyelt kérdés
Par kerdessel ezelott valaki megkerdezte, hogy hol keresnek alkalmit a lanyok. Minden masodik valasz az volt, hogy itt. Hogy csajoztok itt sracok? Ha sajat magunkat ajanlgatjuk az szerintem baromi szanalmas, meg eleg eredmenytelen is, nem fog egy csaj pasira rairni elsore. De akkor mit csinaltok?

2022. jún. 15. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ráírni néha egy-két érdekes válaszolóra. Lehetett volna már találkozó több is, csak mindig nagy volt a távolság. F
2022. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Én? Pénzel
2022. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2: nem is tudtam, hogy itt is vannak ribik. :D
2022. jún. 15. 11:12
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

A távolság és anonimitás miatt körülményes és nem célszerű plusz nagyon alja, proli már az átlag ember. Pozitívum ha van akivel kettőnél több értelmes mondatot lehet váltani. Aztán vagy eltűnik vagy nem, vagy kiderül hogy két megyével arrébb lakik, vagy esztétikailag hagy kívánni valót maga után. Szval ez így online anonim módon rengeteg időt igényel, nem biztos hogy érdemes belefektetni. De volt már példa arra hogy Debrecenbe jött tanulni kukutyinfalváról és szűztelenítettem, tanítgattam, jól éreztük egymást. Persze ezek előtt fél évig beszéltünk. A nőknek első ízben bizalomra van szükségük aztán jön a többi...


33f Debrecen

2022. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Elne higgyétek már xd
2022. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
De hát itt nincsenek lányok! Itt mindenki fiú!
2022. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdesz ráorogatni a noi válaszolokra. Csak elég rosszak az esélyek. A java noi válaszolo már nagyon ellergiás a rájuk random ráirogato férfiakra. De ha sikerul mégis folyamtos és értelmes beszélgetésbe elegyedned vele, legyen meg a szimpátia vele. Utána ott a bukkano, hogy még mindig nem láttad az illetot. De oké, megoldjátok képcserével, és be is jottok egymásnak. utána még mindig ott van a távolság, hogy nem tudod, az ország melyik épp másik felébol származik.

Nekem volt már osszesen 4-5 ilyen sikeres storym, hogy eljutottam egész a találkozo kivitelezéséig ezeken mind felul, de kiderult, hogy az osszes no minimum 250 kilométerre lakott tolem. Annyit meg nem voltam hajlando érte utazni :D Igen tudom ez az én hibám :D Meg azzal is tisztában vagyok, hogy felvidékrol majdnem mindneki távol lesz :D

Inkább azt az energiát fektesd bele a korulotted levo ismert csajokba, barátokba, ismerosokbe, facen, badoon, tindeneren, kávézobna, a távolság is kissebb és az arcot is rogton látod képekkel.

2022. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6: es mindenkinek 12 centis vagy az alatti farka... :D
2022. jún. 15. 11:22
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
8 dehooooogy, itt épp hogy mindenkinek 20+ farka van és az osszes no már volt legalább 22 centis farokkal :D
2022. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#1, 4 es 7: koszi az ertelmes valaszokat. Ezek szerint a tavolsag kb. az egesz tortenet rakfeneje. En siman utaznek, ha ugy adodik, pedig nekem biztos tobbet kene, amilyen szerencsem szokott lenni. ;)
2022. jún. 15. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!