Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez orgazmus lehetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez orgazmus lehetett?

Figyelt kérdés

Bennem volt a barátom, én pedig közben a csiklómat izgattam. Ahogy csináltam egyre inkább elkezdett remegni a testem, majd amikor lenyultam oda, eszméletlen intenzív érzés volt.

Első barátom, eddig nem igazán sikerült elélveznem. Ez az lehetett?

20/L



2022. jún. 12. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó eséllyel az volt.
2022. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom a nőket...
2022. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy az volt, de még lehet hogy csak az előszél.

Ne itt kérdezgess, hanem elsőnak olvass el egy nemi felvilágosítő könyvet, majd az örömszerzésről, és "nagyjából" képbe kerülsz! De én pár X-el a hátam mögött, csak 20 éves korom után gondoltam úgy hogy mindent tudok a szexről. Ma, tanulok, tanulok, és tanulok! Sok fergetegest orgazmust kívánok!

2022. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
#3 és férfi vagyok
2022. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt. :)
2022. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3; 4;

Nem kínálgatósdi miatt írtam ki, hanem azért mert azt hitték nő vagyok!

2022. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus olyan amit 100%-ra észreveszel. Ha az volt akkor tudni fogod egyből utána hogy húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú ezt akarom még sokszor :)
2022. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!