Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez spontán orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez spontán orgazmus lehetett? Lent kifejtve.

Figyelt kérdés

Ma délután aludtam egyet, és valami erotikusat álmodhattam, mert teljesen felizgulva keltem fel, be voltam nedvesedve. Nem nagyon törődtem vele, hanem felálltam a futópadra futni egy kicsit. Ekkor szintén erotikus dolgokon kezdtem el gondolkodni, és már eléggé fel voltam izgulva, mikor olyan volt mintha orgazmusom lenne. Utána megnéztem a bugyimat, és minden jel arra utalt hogy tényleg volt.(tudom milyen az orgazmus, csak ez így olyan hihetetlen)

Visszagondolva ilyen 15 évesen is volt ilyen sportolás közben, csak akkor nem érdekelt ennyire.

Hozzátartozik a dologhoz hogy szűz vagyok, és nem tudom ez mennyire lehetséges szűznél, illetve nekem mindig nagyon könnyen van orgazmusom/ahhoz közeli állapotom. Pl nyáron rövidnadrágban voltam, és az a pasi aki akkor bejött simogatta a combomat. Szigorúan csak a combomat, a bugyim közelébe sem ért,(előzetes izgatás sem volt) de már ekkor olyan érzésem volt mintha majdnem orgazmusom lenne. Le kellett venni a kezét, és egy mondvacsinált indokkal le kellett lépnem egy időre még le nem nyugszom.


2020. márc. 10. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez lehetett akár orgazmus is. Nos azon szerencsés nők közé tartozol akik könnyen felizgulnak (optimális körülmények között) és könnyen eljutnak a csúcsra, többféle inger hatására. Üdv az érzéki nők társaságában.

Nálad csak egy szerencsésebb ember lesz - a pasi aki mindezt majd a "gyakorlatban" átélheti veled :)

2020. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól képzeled.

Néha majd jól jön, de lesz, amikor nyűgös lesz...

Ffi.

2020. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!