Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetett orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett orgazmus?

Figyelt kérdés
Próbálkozom az orgazmus elérésével. Izgattam a csiklómat és volt egy pont, ahol összerándult a hasam, nem jött ki hang a számon annyira hirtelen történt, de pulzált a puncim. Ez lehetett az? Lehet nekem nem olyan intenzív?

2022. jan. 11. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Örök igazság: ha orgazmusod van, azt minden kétséget kizáróan tudod.
2022. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezt lehet, hogy kár volt kiírni, mert nemsokára lesz egy "hősies" vállalkozószellemű férfi, aki felajánlja neked, hogy személyes jelenlétében sokkal mélyebben be tudna vezetni a témába... :,D
2022. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

A pulzálás szerintem az volt. Nekem is volt ilyen. Egyáltalán nem volt olyan intenzív, mint képzeltem. Nem is járt igazi gyönyörérzettel, inkább kellemesnek mondanám. Mégis tudom, hogy az volt, mert azt a pulzálást akaratlagosan sosem tudtam volna utánozni. De sima maszti közben történt, valószínű férfivel sokkal intenzívebb érzés lett volna.

Azt tudom, hogy lehetetlen olyan ritmusban eljátszani az orgazmust, mint az a pulzálás. Csak annak a férfinek lehet ezt megjátszani, aki még az életben nem tapasztalta, milyen amikor egy nő pulzál. Nekem egyszer volt ilyen és soha nem is próbáltam utánozni, hogy megnyugtassam a partneremet, mert tudtam, hogy nem lehet utánozni vagy megjátszani, csak akkor, ha a férfinek fogalma sincs róla, milyen amikor valódi.

2022. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Inkább orgazmus közeli érzés volt, ahogy az #1-es írja, ha orgazmusod van, na azt biztosan észreveszed. Semmivel sem összekeverhető, semmihez sem fogható érzés. Egyébként meg felesleges törpölnöd, jól esett vagy nem? Ez a lényeges :) Ha igen akkor egészségedre, ismételd bátran :)
2022. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Bárcsak ott lehettem volna. Szerintem az volt, de hogy 100%-ig megbizonyosodjunk róla, készíts egy videót erről amikor újra csinálod, úgy jobban megtudjuk /megtudom mondani.
2022. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2022. jan. 11. 20:39
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Végig pulzálok szex közben, mivel a hüvely izmai ingerelve vannak. De az nem orgazmus. Nálam legalábbis.
2022. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Amit te írtál, azt én is szoktam érezni, amikor túlingerlem magam, kellemes, nem intenzív, mondhatni "befejezi" az egész akciót, mert utána elmúlik a vágy, akár masztiról, akár valódi szexről van szó, és a továbbiakban ha nem is kellemetlen az érintés, de így zsibbad mindenem és már nem tudom megint felizgatni magam, kb mintha egy kattintással lekapcsolnák az egész hangulatot. De ez nem orgazmus.

A pulzálás meg nálam akkor is tud jelentkezni, ha csak éppen izgalmi állapotba kerülök.


Az #1 jól írja, ha orgazmusod van, azt észreveszed. Van olyan, hogy az orgazmus nem annyira intenzív, ezt elismerem, de az sem ilyen érzés. Nekem legalábbis. Nem tudhatom, másnál milyen, nyilván mások vagyunk, de szerintem az orgazmusról tudja mindenki, hogy az az, akármilyen is legyen, és nem vonja kétségbe a dolgot.

2022. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Tudni fogod, ha az. Ez nem az.
2022. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár orgazmusnál én sem tudtam, hogy az az volt. Nem voltak olyan intenzívek, inkább csak ilyen fél orgazmusok, vagy nem is tudom hogy lehetne ezt mondani. Nincs két ugyanolyan orgazmus, van intenzív es kevésbé intenzív, simán lehet hogy az elején még nem volt elég erős, hogy felismerd. Én is csak utólag következtettem ki, hogy mikor lehetett az első, mivel csak elélvezés után húzódik össze úgy a hüvelyem.
2022. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!