Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csikló orgazmus lehetett ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikló orgazmus lehetett ez vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. elöszor is 18/L vagyok. Van tapasztalatom de ezzel a kérdéssel muszaly volt ide forduljak..

Tegnap szeretkeztunk a baratommal aki 24/F és közben izgatta a csiklòmat is egyszerre.Én nekem eddig csak hüvelyi orgazmusomvolt G pont által .Viszont tegnap folyamatosan izgatta a csiklómat és annyira jó érzés volt hogy majd meg zavarodtam és akaratlanul is remegett a testem és muszaly volt hogy odakapjak a kezéhez és elvegyem onnan.Ez mi lehetett?Nekem még sosemvolt csiklo orgazmusom...vagyis azt hiszem...A zuhany rózsával játszottam ilyet sokszor és akkor is mindig elkellett huzzam a víz sugarat mert elkezdtem akaratlanul remegni az érzelem miatt..Viszont mikor a párom csinálta kézzel sokkal jobb volt és sokkal őrjítőbb és ő meg csak mosolygott én meg kb vergődtem alatta és mondtam neki hogy nem birom ki mert annyira jó muszaly elvennie a kezet akkor mondta hogy birjam ki mert ez nekem jo és neki is jo.én meg csak igggeeeen tuudomm dee ezz uuj .ugye remegve..Fogalmam sincs ez orgazmus lehetett?Nekem még ilyen nem volt..feltételezem csikló orgazmus lehetett mivel tocsogtam a nedvtől ..Szerintetek?A hüvelyi orgazmus teljesen más ...én ahoz szoktam ez viszont teljesen új és megbolondit..


2019. jan. 11. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az volt. :)
2019. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uh komolyan???? huuuu de orulok ennek...akkor viszont 20percen keresztul jo sokszor mentem el..csak vele sikerult eddig akkor 😁😁😁
2019. jan. 11. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A csajom is ilyen.
2019. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek.Nekem eddig csak csikló orgazmusom volt.A hüvelyire nem sokan vagyunk képesek :)
2019. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen volt orgazmus, lehetett orgazmus közeli élmény is. Az orgazmus kirobbanó remegős, intenzív érzés, majd megkönnyebbülést érzel, a csikló érintése ilyenkor már nem ad olyan intenzív élményt.

Gyakoroljátok, és ne kapkodj, próbáljatok ritmust váltani, vagy kicsit közben megpihenni, majd folytatni, esetleg izgasson a szájával-nyelvével. Elsősorban neked kell megismerni a saját tested, az érzéseidet.

2019. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!