Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén! A pénisz használatán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! A pénisz használatának képessége az nincs túlhypeolva a mérethez képest?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azért nem olyan bonyolult használni, ha merev… Az meg, hogy merev e, nem használat kérdése.


Ez a szöveg, hogy “mindegy a méret, csak használni tudja” nem csak (ön) nyugtatgatás?


Mert ha az az igazság, hogy inkább adottság kérdése ez és nem pedig tehetségé, akkor az elég szomorú igazság… Elhiszem, hogy egyeseknek jobb álomvilágban élni és ilyen hazugsággal nyugtatni magukat. Akár nőknek is, mert ki ne akarna igazságosabb világban élni, ahol a dolgok teljesítmény alapúak és nem csak a szerencsén múlnak?


Nekem is jobban tetszik ez a verzió, viszont az objektív valóság fontosabb mint az érzéseim.


És hajlamos vagyok a negatívabb válasz felé hajlani, hogy az a realitás…


Persze meggyőződve nem vagyok semmiről, ezért a kérdést.


Arra kérlek titeket, hogy tényleg az őszinte véleményeiteket írjátok!


Előre is köszi!



2022. jún. 12. 21:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9.

Nem én vagyok komolyan, de nagyon egyetértek!


Nem is halottam erről kérdezőről én csak az olyan legendákat ismerem mint a Martin meg a Balázska.


Be tudod linkelni egy kérdését ennek is? Komolyan érdekelne…

2022. jún. 12. 22:06
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Hány ujjad van? 10? Na akkor el tudsz játszani egy Liszt - La Campanella zongoraversenyt? Nem?

Na látod ez a különbség a pénisz és pénisz használata között. Mindenkinek ott lóg a lába között, ahogy a 10 ujja is megvan mindenkinek.

Ami meg a pélóméretet illeti. Az lesz jobb focista akinek 45-ös lába van?

2022. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Jajjmár hisztizni egy szón. Akkor mondom másképp: legyen jó az ágyban. Ugye ebbe is bele lehetne kötni, mint mindenbe. Ha te se jó nem akarsz lenni, se jól használni amid van, akkor hogyan akarsz szexelni hosszútávon?

Senkinek nem lesz elég hogy odatolod amid van és lőssz mikor neked épp úgy jó, aztán kész kifújtak. A szex páros játék. Önző, 0 szexuális kultúrára vall az ahogyan megkerülöd a témát, nem akarod érteni. Most akkor ennyire ostoba lennél, vagy játszod az agyad.

2022. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!