Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén! A pénisz használatán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! A pénisz használatának képessége az nincs túlhypeolva a mérethez képest?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azért nem olyan bonyolult használni, ha merev… Az meg, hogy merev e, nem használat kérdése.


Ez a szöveg, hogy “mindegy a méret, csak használni tudja” nem csak (ön) nyugtatgatás?


Mert ha az az igazság, hogy inkább adottság kérdése ez és nem pedig tehetségé, akkor az elég szomorú igazság… Elhiszem, hogy egyeseknek jobb álomvilágban élni és ilyen hazugsággal nyugtatni magukat. Akár nőknek is, mert ki ne akarna igazságosabb világban élni, ahol a dolgok teljesítmény alapúak és nem csak a szerencsén múlnak?


Nekem is jobban tetszik ez a verzió, viszont az objektív valóság fontosabb mint az érzéseim.


És hajlamos vagyok a negatívabb válasz felé hajlani, hogy az a realitás…


Persze meggyőződve nem vagyok semmiről, ezért a kérdést.


Arra kérlek titeket, hogy tényleg az őszinte véleményeiteket írjátok!


Előre is köszi!



2022. jún. 12. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

A használat alatt nem azt érti az ember, hogy tudja az illető ki be huzogatni a merev farkat. Az azért mindenkinek megy.

Sokkal inkább van azon a hangsúly, hogy mennyire odaadó a partner milyen az előjáték, utojatek. Voltam már kis farkú férfival, eleinte furcsa volt, de amint megszoktam sokkal jobban tudtam érezni/élvezni az együttlétet. Az előjáték szuper volt, a szex közben több póz is volt, mindig figyelt rám, és az utojatek is jó volt. Ennél több szerintem bőven nem kell. Egyáltalán nem nyomott annyit a latba hogy kicsi e a farka vagy se, mint amennyire a férfiak hiszik.

2022. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Vótmá. Akkor se fogtad fel több oldalon keresztül, pedig nagyon kielégítő válaszokat kaptál. Ideje felfogni végre, nincs igazad, nem nem elég odalógatni a pötsöd és fél perc alatt eldurrani. Ha tetszik ha nem.
2022. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

#2

Tényleg volt egy hasonló kérdés. Bár ott a roppant értelmes úriembert maga a szóhasználat irritálta, mondván a péniszt nem lehet használni az csak úgy ott van magának az aktus alatt. Mintegy levédve magát ezzel, hogy a puszta pénisze megléte miatt már élveznie kell a nőnek.

2022. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Megint ez a farokméregető,de uncsi már. Te is találhatnál már végre valami önnyugtatást.
2022. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1.


Hát ha ezt értjük péniszhasználat alatt amit írsz, akkor igazad lehet, de elég hülye azoknak a kommunikációja akik az “odaadás” szó használata helyett használják ezt a “hogy tudja használni a péniszét” szöveget.


Nekem eszembe nem jutna, hogy a péniszhasználat hallatán az odaadásra, a figyelmességre, a nyelvhasználatra, meg ilyenekre kell gondolni…


#2.


Igen, rajta kaptál. Az összes péniszes kérdést én írom az oldalon, véletlenül sincs más akit ez érdekel… Végülis csak 16 éve van napi szinten 10-20-30 péniszes kérdés az oldalon.


Mindet én írtam.

2022. jún. 12. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Sokat te írsz és sokat is privátozol,nem ugyanazon a néven. Nem szoktam válaszolni,de a stílusodat felismerem.
2022. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodjál meg, leírjuk ismét: ne idegeskedj ezen a használat szón, a magyar nyelv szépsége és kifejezőképessége miatt ezt szokás mondani. De neked továbbra sem kell a péniszeddel semmit tenni. Az csak úgy ott van, nem kell használni, nyugi.
2022. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6.


23 oldalnyi beérkezett privát üzenetem van és 4 oldalnyi válaszom.


Szerintem ez sokat elmond…


#7.


Hát szerintem ez pont, hogy nem a szépsége a magyar nyelvnek.


Ez inkább szomorú… Ahelyett, hogy részletesen körülírnák az számukra ideális partner viselkedését, leegyszerűsítik annyival hogy “jól használja a farkát” és ezt te még ünnepled mint a magyar nyelv szépségét?

2022. jún. 12. 22:02
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem a csipömozgasos kerdezö? Leírtuk akkor is többen neki kb azt mint az első válaszolo, es fel volt haborodva hogy az ö peniszet nem kell hasznalni semmilyen modon az aktus közben, mert a csipö vegzi a mozgast. 🤣
2022. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

9-es

De ez az lesz. Felesleges minden szó semmit nem fog fel belőle.

2022. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!