Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pénisz pumpa használatával,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mjanos24 kérdése:

A pénisz pumpa használatával, ha az ember nem visszi túlzásba, annyira hogy meg sérüljön a pénisz, akkor az erekció sokáig kitarthat?

Figyelt kérdés

Ha valaki 1 évig használja akkor párcentit nölhet töle a pénisz?és vastagabb is lehet?

Sokk negatívumot hallodtam rola de ha mértékel használja az ember nem lesz tőle baja?


2019. aug. 18. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mértékkel használod akk nem lesz gond, de se nem nőhet, se nem vastagodhat ez miatt a péniszed
2019. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen negativumot hallottál?

Meg mi az hogy mértékkel?

Nem folyamatosan kell haszálni ,hogy elérj valamit?

2019. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
kb annyit ér mint golyó ellen a hadonászás,egy nagy semmit.
2019. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ameddig aktus tart segíthet abvan ne élvezem el az ember hamarabb?
2019. aug. 18. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
2019. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
62%
Kamu az egesz,penz lehuzas.
2019. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan gerincvelő sérültet, aki használja, mert csak így tudja kielégíteni a feleségét.

Szerintem ő a célcsoport.

2019. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van pumpam IS 2-3 hetig használtam.

Gelt is kipróbáltam hogy milyen lehet, peddig a méretem teljesen jó, ki nem akarna térdig erő farkat, nemigaz?

Így kipróbáltam. ::))

V mi lehet benne, mert azóta minden egyes éjjel a farkam közép merevedésben all vigyázba és úgy alszom. Azelőtt csak reggel állt föl 100% ban míg most egesz éjjel 50% ban is.

Írj ha van kerdesed.

2019. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as

Milyen gél?

2019. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!