Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódok egy másik férfihoz. ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódok egy másik férfihoz. Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Nem fogok szépíteni..

Vonzódok egy másik férfihez. 10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Ezidő alatt egyszer megcsalt és eléggé elhidegültünk egymástól. Próbáltam /tűk helyre hozni, de több kevesebb sikerrel sikerült.

Viszont szerinte csak én szerintem és ő nem így látja.

Alig van köztünk intimitás, és nagyon keveset beszélgetünk. A hétköznapi feladatok felül.

Ez idő alatt egy régebb óta ismert férfi ismerősőmmel közelebb kerültünk egymáshoz . És borzasztóan vonzódok hozzá. Ez tudom, hogy kölcsönös, mert megbeszéltük már. Elmondtam neki, hogy mindkettőnknek van kapcsolata így ezt nem kellene köztünk erőltetni. Megállapodtunk ebben. Viszont borzasztóan működik közöttünk a kémia és egyszerűen annyira kívánom, hogy már menekülök előle, mert félek, hogy elvesztem a józan eszem. És ő sem könnyíti meg a helyzetetett a hozzá allásával. Nincs köztünk testi kapcsolat és nem is volt. Rosszul érzem magam nagyon, mert sose hittem volna, hogy egyszer ilyen problémám lesz, hiszen szerettem volna a férjem mellett leélni az életem. Csak sajnos egyre messzebb kerülünk egymástól és ő még csak tudomást sem akar venni róla.

Mielőtt valaki azt a tanácsot próbálja adni, hogy öltözzek csinosan, cicázak vele, járjak fodrászhoz, próbáljam újra felkelteni a férjem érdeklődését.. Ezeken már túl vagyok.. De sajnos nem tér vissza az a férfi benne, akin azt láttom, hogy kívánna..


Nem feloldozást várok, hogy nem vagyok rossz ember. Tisztában vagyok vele, hogy ez gusztustalan részemről. De mégsem vagyok képes elengedni ezt a férfit végleg..


2022. jún. 12. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy impotens a férjed vagy van valakije állandóan .

Ha bárhogy is van és nem tudjátok megbeszélni akkor engedj a csábításnak.

Na persze ebben az is benne van hogy még jobban elhidegültök, vagy megutáljátok egymást és akkor válni kell.

2022. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy félreértésben vagy - Nem vagy rossz ember. Szerinted tudnád irányítani az érzéseidet hogy mikor kibe szeress bele? Erre senki sem képes, és nem vagy hibás amiért így érzel. Sőt...Én még azt is megkockáztatom hogy érthető és valamilyen szinten jogos is hogy elhidegültél a férjedtől, miután megcsalt. Sajnos, a bizalom egy olyan dolog amit hosszú idő felépíteni de egy pillanat alatt elveszhet, és sosem lesz olyan erős amilyen volt. És ezt a tényt te is, és a férjed is érzitek.

Érthető az is hogy szeretnél a férjed mellett maradni, hiszen csak ő az a férfi akivel le akartad élni az életed, de ez a férfi megszűnt létezni abban a pillanatban amikor megcsalt téged. Főleg hogy így érzelmileg is elhidegültetek a másiktól, és szerintem tudat alatt, de te már elengedted a férjed és a kapcsolatot is, ami helyes lépés lenne a részedről.

Felesleges lenne szerintem kapcsolatban lenned a férjeddel továbbra is, ez nekem nagyon nem tűnik egészségesnek, sőt. Mindketten boldogtalanok vagytok és szenvedtek is egymás mellett, ennek így már túl sok értelme nincsen. Személyes véleményem szerint már rég válnotok kellett volna, de ha tippelnem kell akkor ez azért nem történt meg mert te őszintén szeretted és ragaszkodtál a férjedhez, és megpróbáltad helyrehozni a kapcsolatot ahogy csak tudtad. De szerintem mostanra csak érezhető hogy ez a törekvés csak egy oldalú volt sajnos.

Nem tanácsolom azt neked hogy csald meg a férjed (bár megérdemelné), hanem gondold át hogy mit szeretnél a továbbiakban. A jövő amit megálmodtál, hogy leéled az életed a párod mellett lehetséges, de nyílvánvalóan nem a jelenlegi férjeddel. Én már azt is elképesztőnek tartom hogy hajlandó voltál mellette maradni és kűzdeni azért hogy helyrehozd a kapcsolatot eddig.

De kiemelném hogy ez nem tesz téged rossz emberré, te minden tőled telhetőt megtettél, kűzdöttél érte. Ha meg kellene neveznem egy embert aki valójában helytelenül cselekedett akkor a férjedet mondanám, de határozottan nem téged.

2022. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Kész, ennek a kapcsolatnak vége van. Deal with it.

Ezt el kell eresztened, így lesz jobb.

2022. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hármassal. Megpróbáltad helyrehozni, ami az első, és fontos lépés. Vonzódsz valaki máshoz, és ő is hozzád. Az ember nem monogám, habár úgy illene, hogy kitartunk a választottunk mellett, de miért álljunk a saját boldogságunk útjába.


Az ember a halála órájában nem azt bánja általában, amit megtett, hanem amit nem tett meg.

2022. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Talán még egyszer beszélhetnél vele komolyabban. De min változtatna már?

Ha működne is ideig óráig. Sajnos a másik férfinek is kapcsolata van, és meg kell nézni, nem e szedsz szét egy boldog családot. A férfinek is te lennél a választott, avagy csupán a kémia működik köztetek? Sok kérdés van ez ügyben is.

2022. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, és próbáld ott kicsit rendbe tenni, hogy mi történt a ferjeddel, és mi a másik pasival, és kitől mit szeretnél. Ha az után úgy érzed, hogy van értelme megmenteni a házasságot, akkor menj párterápiára a férjeddel. És egy párterápia vége is lehet válás is, ha az jön ki, hogy mégse működik. És akkor érdemes az új pasival megpróbálni.
2022. jún. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!