Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féltestvérek közötti szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltestvérek közötti szex?

Figyelt kérdés
Ha két féltestvér, akik tulajdonképpen nem együtt nőttek fel, szexuális kapcsolatot létesítenek, az ugyan olyan beteges mint....a normál értelembe vett tesók közötti?

2022. jún. 11. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, érdemes egy hullámhosszon lenni, és nem nagydobra verni, mert nha kettőtök között működik is a dolog, a családtagokkal már nem feltétlen lesztek egy hullámhosszon. Nem kell titkolózni, meg hazudhálni, egész egyserűen jól időzíteni, és nem beszélni róla. Ennyi.
2022. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm édesapja újraházasodott, és ezzel egy a haverommal

hasonló korú lány került a "családba".

A sok közös program annyira összehozta őket, hogy titokban ugyan,

de elkezdtek összejárni, és szexelni.

Pár hónap után elkezdték érezni a titkolózás kellemetlenségeit,

és szakítottak.

Haverom bevallása szerint minden percét élvezték, és máig sajnálja

hogy nem tudták felvállalni.

2022. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Tehát akkor ők mostoha tesók voltak, az pedig teljes más.

2022. júl. 5. 18:27
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha csak szex akkor semmi baj - az pusztán testi élvezet.

A beltenyészet elkerülése végett viszont gyereket csinálni nem szabad - akkor se ha csak az egyik szülő közös.

Valamint a házasságot is tiltja a törvény másodunokatestvér szintű vagy annál közelebbi rokonság esetén.

2022. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem fél testvérem van Nővérem és anno elsőnek 16 éves koromban dugtam meg sokáig nem csináltuk rengeteget láttam meztelen nem zavart egy jó pár év elteltével újra dugunk de nem sürün egyszer élveztem csak Belle de azóta többet se pedig nem egyszer volt olyan gondolatom 😈
2023. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jogilag tilos-e vagy sem (testvéreknél tudom, hogy a közösülés tilos, anál, orál, egyebek megengedettek), de ha a védekezésre figyeltek, én azt mondom, nem lehet belőle gond. Érezzétek jól magatokat, ha csak szex, akkor is, ha szerelmesek vagytok, akkor is. Nem egy szokványos dolog, de senkinek nem ártotok vele. Gimis koromban én is szerelmes voltam az unokatesómba, na. :D


#14: Első unokatestvérek is házasodhatnak (és ők már legálisan közösülhetnek is, sőt, gyereket is törvényesen szülhetnek, bár ez azért eléggé ellenjavallt), csak a házassághoz hatósági engedély kell. De ismerek olyanokat, akik házasok, és unokatesók.

2023. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!