Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féltestvérek közötti szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltestvérek közötti szex?

Figyelt kérdés
Ha két féltestvér, akik tulajdonképpen nem együtt nőttek fel, szexuális kapcsolatot létesítenek, az ugyan olyan beteges mint....a normál értelembe vett tesók közötti?

2022. jún. 11. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Ugyanúgy Borsodi szitu.
2022. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Elég gyakori hogy az ilyen mozaikcsaládokba bekerült azonos korú fiatalok összejönnek. Lényegében ők nem testvérek hanem lakótársak a szüleik kapcsolata miatt, ez akkor lesz kellemetlen ha utána szakítanak.
2022. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha van rokoni szál, egy az apjuk vagy anyjuk akkor igen. Ha újházasságból jöttek erkölcsileg akkor is megkérdőjelezhető, de nem annyira, mint az első helyzetben
2022. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Sweet home Alabama
2022. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem redneckekről van szó (és nem is cigókról, még mielőtt valamelyik elkezdené). :D
2022. jún. 11. 23:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérek szépen normális választ, véleményt, vagy akár személyes tapasztalatot.
2022. jún. 11. 23:58
 7/16 anonim válasza:
81%

Múltkor volt hasonló kérdés, arra azt írták, hogy ha egyneműek (tehát 2 srác vagy 2 lány) akkor teljesen normális dolog, még édestestvérek között is, mert "ha melegek, nem ártanak senkinek".

Nekem eléggé hányinger.

2022. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vérszerinti rokonság, és tetszene és benne lenne, tuti levarrnám a hugit
2022. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs verrokonsag akkor okes lehet bar igy is kellemetlen ha kesobb szakitotok.
2022. júl. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond vele.

Ha mindkét fél ott van fejben, szerintem nincs gáz. Ez csak szex. Szexelni pedig jó.

Mi is letisztáztuk a hugommal az alapszabályokat és sosem volt ebből gond.

Engem elszomorít hogy ennyire prűdek az emberek.

2022. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!