Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőmtől tökönrúgást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmtől tökönrúgást kaptam büntetésként majd a talpát kellett lenyalnom és arra élveznem, az megalázó egy férfinek vagy még belefér?

Figyelt kérdés

Ma csúnyán veszekedtünk, de utána délután úgy alakult hogy szex lett volna.

De előtte életemben először nagyon csúnyán megbüntetett a barátnőm.Tökönrúgott párszor,majd a lábát kellett kényeztetnem.

Nem mondom hogy nem izgatott fel a helyzet, de elsőre inkább kicsit fura volt és durva.

Ezután ez azt jelenti hogy ő lesz a dominánsabb az ágyban, vagy ez max egyszer előfordult és elfelejti az egészet?


2022. jún. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem kamu, akkor valószínűleg egyre gyakoribb lesz. Ha van cuckold kapcsolatra hajlamotok, írj privátban, szeretek harmadiknak csatlakozni, úgy, hogy a barát csak nézi maximum, hogy élvez alattam a nője.
2022. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
es finom volt?
2022. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az azzal a ,,tökönrúgással" kicsit messzire ment:))
2022. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megérdemelted? Ne csodálkozz rajta! Engem is rugtak már meg..
2022. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!