Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez belefér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit ismerek egy ideje, munkahelyen találkoztunk egy párszor, baráti kapcsolat volt köztünk. Egy koncerten kihívott hogy beszélgessünk. Egyszer csak elővette a nemi szervét és elkezdett tolni lefelé. Mondtam hogy ne nem szeretném. Fogdosott is, de levettem a kezét. Majd mikor elindultam mellőle, még odaszólt, hogy akkor legalább had verjem ki rád. Szerintetek is gáz ez a viselkedés? Semmi nem volt eddig köztünk. Oké. ivott pár sört, de azt gondolom, ilyet akkor sem csinálunk, ráadásul nyilván helyen, szinte az utcán. Szerintetek is gáz az ilyen viselkedés? Annyira csalódtam. Egy tök normális, kedves férfinek tűnt eddig :(
2022. máj. 23. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez simán szexuális zaklatásnak számít, szóval nem, nagyon nem fér bele. Sajnálom, hogy át kellett élned.
2022. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Van hasonló haverom, józanul gátlásos, ha iszik, "berúgja az ajtót, hogy itt vagyok". Óvatos légy mindenesetre!
2022. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon gáz.
2022. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a megerősítést, akkor jól gondoltam hogy ez nem megengedhető semmilyen szinten. Óriásit csalódtam, hogy ezt megtette.

Ráadásul mondanom se kell, nős.

2022. máj. 23. 19:00
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Talan beszeld meg vele jozanul h megis mi volt ez a viselkedes, lehet csak tulsagosan felontott a garatra. Ha tenyleg amugy normalis meg kedves akkor nem biztos h egy szexualis buncselekmenyt kene a nyakaba varrni lehet csak elfojtott problemai vannak es az utal rossz reakciot hozott ki belole. Ha viszont jozanul se tud disztingvalni es megerteni h te nem akarsz semmit tole akkor jelentsd fel nyugodtan
2022. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A részeg ember cselekedetei a valósak. Józan állapotban csak elfojtja.
2022. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt jól érzékeled. Ez nem egy olyan dolog ami beleférne a normális viselkedés kereteibe. Teljességgel idióta volt és kimeríti a szexuális zaklatást is. A helyedben leépíteném vele minden kapcsolatomat.
2022. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Legalább nagy volt neki kérdező?
2022. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nyilván feljelenteni nem szeretném , csak bánt hogy így viselkedett velem. Megalázónak érzem. Átlag volt.
2022. máj. 23. 19:15
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel amúgy nem foglalkoznának a rendőrök, maximum közszemérem-sértésért vinnék be, de arra sincs bizonyíték. Az áldozatnak nem szoktak hinni, maximum akkor, ha tanúk is vannak.
2022. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!