Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a (szexuálisan) legizgatóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a (szexuálisan) legizgatóbb dolog ami történt veled az iskolában?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 17:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%

11-ben elképesztő szerelmes voltam egy évfolyamtársamba, ilyen kis visszahúzódó okoska volt, de valami hihetetlenül helyes. Úgy próbáltam a közelébe kerülni, hogy egyszer megkérdeztem, tudna-e matekból korrepetálni néha órák után (szerencsére gyászosan rossz voltam matekból, szóval jó alibi volt)...


Tudtam, hogy bejövök neki, mert látszott, de annyira nem mert lépni, hogy egész tanéven keresztül, novembertől júniusig majdnem minden héten bent maradtunk egy órát, általában kettesben, de sose lépett semmit, az én lelkemnek meg kellett volna, hogy pasiként ő kezdeményezzen, csak hinteket próbáltam adni, de ő meg utólag bevallotta, hogy el se tudta volna képzelni, hogy tetszik, mert én meg pörgős-cserfes minden lében kanál csaj voltam.


Utolsó hétig hagytam neki esélyt, aztán évzáró után mondtam neki, hogy akartam hozni ajándékot, amiért ennyit foglalkozott velem, de otthon felejtettem, kísérjen már haza, és odaadom neki (viszonylag kisváros volt, 15 percre laktunk mindketten a sulitól)


Otthon nem volt senki, szüleim el voltak utazva, tesóm nincs, behívtam a srácot a szobámba, lehajoltam, levettem az ünneplős szoknya alól a bugyit, és mosolyogva a kezébe adtam, hogy tessék, ajándék, és jó szorosan megöleltem. Erről már lejött neki is, megcsókolt, le is feküdtünk, és jártunk utána még 3 évig,igazi gimis tiniszerelem volt, most is jó rágondolni :)

2022. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
34%
Felállt a farkam az öltöző osztálytársaimra és kivertem órán
2022. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
97%
Maszturbáltam a vécén, lány vagyok.
2022. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
89%
Barátom, ahogy simogat, masszíroz óra alatt. Néha totál kész vagyok tőle.
2022. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
14%
11es válaszoló elég komoly izgalmas történet lehetett. 😋
2022. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó középsulis évben a padtársam (csaj), kiverte nekem óra közben. Tudta hogy ő is és az órát tartó tanárnő is bejön nekem. Közben simogattam a combját. Valami csodával határos módon nem vette észre senki a dolgot
2022. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
80%

Középsuliban a tesitanárom egyszer segített órán a talajgyakorlatokban.

Óra után, a tesi szertárban további gyakorlatokat végeztünk.


23N

2022. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
85%
Második osztályban megmutattam ágaskodó kis fütyimet a padtársomnak ő meg megmutatta nekem pucér kis punciját. Életem első emlékei közé tartozik ez mai napig.
2022. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
22%

#39

Vagy nő vagy, vagy mikropéniszed van. :D

2022. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
94%
40- Miért is? Az ágaskodásról nekem az erekció jut eszembe, nem egy gyerek fütyije.
2022. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!