Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a (szexuálisan) legizgatóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a (szexuálisan) legizgatóbb dolog ami történt veled az iskolában?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 17:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Megujjazott egy osztálytársam

Mielőtt jönnének a pedo üzenetek, ez mèg a kilencvenes években volt…

2022. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
És milyen körülmények között zajlott?
2022. jún. 9. 17:25
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Minden szünetben a fiúm ölében ültem és éreztem (ruhában) hogy áll a farka.
2022. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
99%
Mélyen beláttam a dögös tanárnéni dekoltázsába, nekem csak ez volt.
2022. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Sokat simogattam a mellettem ülő lány combjait! Sokszor volt harisnya nélkül szuper rövid miniben.
2022. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%

Szoktam masszírozni egy lányt úgy hogy ül. Egyszer megengedte hogy mögé üljek ugyanazon a széken. A feneke a cerkámhoz ért, teljesen felállt , pontosan a feneke két partja közé.

Az osztály legszebb lánya volt, 13 évesen hatalmas mellekkel meg minden.

Addigi életem legjobb élménye volt az a pár perc.

2022. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Akkoriban volt divat, hogy csípőnadrágok voltak, amit egyesek szerettek nagyon lent hordani. Ez engem nagyon tudott izgatni. Nem konkrétan iskolában, de tőlünk val iskolás lányok felléptek egy táncos műsorban. Hastáncoltak, ha jól emlékszem. Minden pillanatban azt vártam, hogy már leesik róluk a nadrág. Ez nem történt meg.

Viszont egyszer egy lány a középiskolában kicsit túlzásba esett. Alig mertem ránézni, főleg miután látszólag már a fanszőrzete is kilátszott a nadrágból. Ez egyszerre volt kínos és izgató.

2022. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Prókátor ***** válasza:
100%
A szünetben a padra dőltem, amikor megállt előttem az osztálytársnőm, és ott fordulva valaszolgatott valakinek, a feneke egy vonalba került így a látásommal. Így láthattam, hogy nagyon rövid és nagyon bő rövidnadrágot és harisnyanadrágot visel, és semmi mást. Bugyit se.
2022. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
88%
Az osztálytársamat fogdostam az első padban!🙈 Ameddig el nem ültetett a tanár mellőle😂
2022. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%

-fiúpadtárssal összeért a combunk

-tesiórán pingpong teremből visszamenet átsétáltunk a fiú öltözőn

-osztálytárssal flörtöltünk viccből

-közös tanulás a kiszemeltemmel, aki olyan közel ült hozzám, hogy a haja mindig simogatta az enyémet és térdtől vállig összeértünk

-lány mosdóban sorban állásnál a miniszoknyás csajok látványa

2022. jún. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!