Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a (szexuálisan) legizgatóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a (szexuálisan) legizgatóbb dolog ami történt veled az iskolában?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 17:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
99%
Lány vagyok. Egy fiú osztálytársammal ott maradtunk délutáni gyakorlaton elég későig. Mikor végeztünk és mentünk az öltözőbe, mondta a tanár hogy neki mennie kell, kifele menet nyomjuk rá a lakatot az ajtóra és otthagyott. Eleggé bejött a srác nekem, de ő meg olyan vagány fajta és sosem mutatta hogy én is bejönnék neki. Mostanáig. Munkás overálban voltunk mindketten. Nekem alatta csak tanga melltartó mivel tanév vége fele jártunk és nagyon meleg volt. Mikor a felső rész vettem volna le megkértem a srácot hogy segítsen lehúzni a vállamról mert elég szűk volt. Igazából csak húzni akartam az agyát. Ez sikerült. Lehúzta a vállaimról az overált a bal oldali melltartó pántommal együtt. Hallom hogy nagyot sóhajt, megáll egy pillanatra a keze, kb ez a most vagy soha szitu és ahogy a derekamnál volt a ruhámmal együtt a mancsa felcsúsztatja a melleimre, és fonoman megmarkolta. Most nekem is megfagyott a levegő egy pillanatra, nem szamítottam rá, bár valahol ezt reméltem. Várta mi lesz a reakcióm. Éreztem a finom remegést ahogy a melleimet a kezeiben tartotta. Nem tudtam hirtelen mit tegyek. Kb 2-3 másodperc telhetett el de nekem hosszú perceknek tűnt míg eldöntöttem mit reagáljak. Végül sóhajtottam egy nagyot és hátra nyúlva megöleltem a nyakát és domborítottam. Egyértelmű jelzés hogy nincs ellenemre. Nem is volt. Felbátorodott és kicsit markolászni kezdte. Ahogy a vállára hajtottam a fejét lesmárolt. Aztán ezt még sokszor ismételgettük. Rendesen egymásnak estünk. De komolyabban nem mertünk ott belemélyedni. 5-8 perc smárolás tapizás után összekaptuk magunkat és elindultunk haza. Persze ott is folytattuk a turbékolást. Sétaközbe buszon stb. Ő lett az első barátom 25L
2022. jún. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
99%
Volt a pad ülő részén középen egy 5-7cm magas hupli. Kb mintha felgyűrödött volna a deszka valamitől. De csak az én padomon. Nem tudom mi célt szolgált. Mindig egyik oldalára ültem, másikra a táskámat tettem. Egyszer pont ráültem erre a valamire. Nem is volt kellemetlen. Finoman nyomta és ahogy mocorogtam rajta előre hátra dörzsölte a puncimat. Nem is lehetett volna jobb. Innentől kezdve gyakran ültem középre. Leghátsó szélső pad volt. Pont kiesett mindenki látóteréből. Gyakran volt hogy addig ficeregtem rajta hogy elélveztem órán. Volt hogy napi töbször is. 18L
2022. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Csakegysrac4 válasza:
99%
Hasonlóan a 12-es válaszolóhoz. Volt valami a széken, én egyszer észrevettem, hogy a lány osztálytársam dörzsölgette magát. Ő meg észrevette, hogy nekem felállt. Utánna valahogy bekerültem mellé és kiverte/kivertük nekem. Kis idő után össze is jöttünk.
2022. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
98%
Az angol tanárnő oda ült mellém egy kicsit segíteni és ő bizony szexi mindig rövid szoknyában volt még télen is és hozzá ért a keze az enyémhez én persze olyan zavarban voltam hogy még oda sem néztem de el tudtam volna viselni egy darabig,egyébként elég fiatal csini volt.
2022. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
Hát konkrétan a suliban az volt a legszexualisabb hogy a barátnőmet napi egyszer kétszer megujjaztam ő meg leszopott. A ruhatár eldugott részében úgyhogy senki se látta.
2022. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Tornaórán a kötélre mászásnál elélveztem.

Ott kapaszkodtam a tetejénél, és pár másodpercig mozdulni se tudtam.

Aztán rohantam ki a wc-re megnézni, de szerencsére nem lett folt.


Szerintem senkinek nem tűnt fel. Egyszerre volt izgalmas és szégyenteljes.

2022. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
98%
Egyik ilyen kurotarsam evfolyamtarsam volt es megbeszeltuk egyszer oran h kimegyunk a wc-be elf barozni ebbol az lett h a noi wc-be gyors dugtunk egyet ez most volt 3 honapja csak mar elballagtam azert mult idobe irtam
2022. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%
Nyaltuk ki egymást egy másik lánnyal az osztályteremben és a tesiszertárban is dugtak meg. De sokszor masztiztam egyedül teremben, mosdóban, öltözőben.
2022. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%
Gimiben osztálytárs csajt ujjaztam matek órán.
2022. jún. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%

Gimiben eggyel alattam lévő osztályból egy lány minden szünetben átjött hozzánk, beleült az ölembe. Minden pasi őt akarta, rohadt jól nézett ki. Én meg nem mertem lépni, mert "mi van ha ő nem akarja" (.... tudom. fiatal voltam és buta).

Aztán egyik nap tanítás után szintén bent voltunk, beszélgettünk, ő fent ült az iskolapadon, én meg mondtam, hogy na, lassan mennem kell. Erre belenyúlt a farmerzsebembe (az elsőbe), megfogta a zsebet, hogy "ne menj még". Hirtelen úgy felállt a cerka, mint az állat, hozzá is ért a keze. És igen. Jól tippeltek.. Rohadtul nem léptem akkor se semmit a k....tt keresztény neveltetésem miatt. Néha eszembe jut azért, hogy bsszus, jó lett volna akkor kapcsolni, de hát ez van.

2022. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!