Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Össze készülök költözni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze készülök költözni egy fiúbarátommal. Vajon ő tényleg gondol arra, hogy meg fog dugni?

Figyelt kérdés
Mindketten 21 évesek vagyunk, és pár hónapra úgy lenne a legegyszerubb, ha osszekoltoznenk. A barátnőim viszont most azzal húznak, hogy biztos meg akar majd dugni. De én eddig mással jártam, ebből talán gondolhatja, hogy nem jön be nekem

2022. jún. 7. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos

Ha tényleg barátok vagytok csak, ez egyáltalán nem muszáj

2022. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne előre tisztázni.
2022. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy meg akar dugni. Még ha nem is látszik rajta akkor is. Nagyon jól tudjuk titkolni ezt mi férfiak.
2022. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőidnek igazuk van. A srác úgyis elkap egy gyengébb pillanatodban, amikor majd szükséged lesz valakire, aki támaszt nyújt. Hülyék lesztek és le fogtok feküdni, aztán mindketten megbánjátok.
2022. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Kezdj el gyanakodni, ha felajánlja, hogy zuhanyozzatok együtt, mert úgy kevesebb lesz a rezsi.
2022. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Ne basszátok el a barátságot!
2022. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Szia.

Igen.

Szia.

2022. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
En is megdugnalak
2022. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Nagy valószínűséggel igen.

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol szex és barátság váltogatták egymást. Amikor volt valakije, akkor nem dugtunk, de időnként találkoztunk és pizzáztunk vagy strandoltunk pl.

2022. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Dugni fogtok. Nem sokára te leszel az aki akarja majd hogy ő dugjon meg téged, és nincs is ezzel semmi baj. Csak emlékezz rá hogy élvezd inkább és ne bándd meg. 😇
2022. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!