Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden tini szokott maszturbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tini szokott maszturbálni?

Figyelt kérdés
Aki nem, az miért nem?

2022. jún. 6. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim kifejezetten tiltják vallási okokból, de akkor is szoktam mert nem bírom ki, tesóm ugyan így, szerintem nincs aki nem csinálja, csak a gyakoriság a kérdés. Napi szinten vagy mondjuk tudja/akarja annyira tűrtőzteni magát valaki hogy csak pl havi szintent

Én próbaltam tűrtőztetni magam, de mar ugy vagyok vele nem éri meg, inkabb csinalom titokban

2022. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
1-es, válogasd meg a szavaid, az nem valláskárosultság, ha normálsi ésszel tudja egy ember, hogy a szexuális élvezet a házasságra van és nem azért hogy hülyegerek modjára magánk élvezkedjen... Menjél mát átnevelőtáborba, okoskám!
2022. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
4-es, a vallásosak nem prosti-mentlitásúak. Az a szerencséd, hogy nem kerülsz a kezem közé, megnevelnélek, az biztos, két kezemmel, kisfiam.
2022. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Akik elítélik a hitet üzenem nekik: Egyszer majd Ti is juthattok olyan helyzetbe, hogy közeledik a halál, kézzelfogható közelségben - és örüljetek, ha lesz időtök felkészülni. És azokban az órákban nincs már ez a nagy arc senkinek, hogy fennhéjazik a vallásról... Kétségbe esnek olyankor azok a nagyarcú, hittagadó emberek, akik azt hitték, ők a lényegesek... Porszem z ember és azokban az órákban nem sokan maradnak ateisták... Csak sokaknak túl késő már akkor... Mert VAN tovább... Csak nem mindegy, MERRE.
2022. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
Igen sokan szoktak, de a vallásosabb közegben tilos, illetve komoly bűntudattal teszik.
2022. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!