Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a legtöbb lánynál működő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legtöbb lánynál működő dolog? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég egy buliban megcsalt a barátnőm, lefeküdt egy pasival, a megcsalás részt már megbeszéltük, nem vesztünk össze, normálisan különváltunk és elismerte hogy nem érett még jelenleg egy kapcsolatra ebből a szempontból.


Ami most érdekel az a taktika, amit elvileg a pasi alkalmazott rajta.


Szóval elkezdett felé közeledni testileg a pasi, először a barátnőm mondta hogy nem kéne mert barátja van, aztán a pasi erre ezt mondta hogy neki nincsenek olyan szándékai, csak barátilag karolja át. És elvileg sokáig így ültek utána, hogy átkarolja, aztán mikor vége volt a bulinak, már mindenki elment, csak ő és a csávó maradtak, akkor kezdett kicsit jobban menni felé.


A lényeg az volt hogy a barátnőm el akart jönni először de kicsit még marasztalta a csávó. Aztán ugyanúgy átkarolta, amit már könnyen meg tudott tenni mert megszokta előzőleg. Aztán az átkarolásból kicsi simogatás lett, és elvileg így fokozatosan tágította a komfort zónáját, egyre többmindent engedett meg testileg, de a szándékot még mindig tagadta a csávó. Aztán maszírozni kezdte, itt a barátnőm közölte vele hogy “de ugye tudod hogy nem fekszem le veled?” És még erre is azt mondta a csavo hogy nem azt akarja.


Aztán végül szép lassan eljutottak odáig hogy a mellét is engedte már maszírozni, aztán meg persze ugyanúgy haladtak szépen lassan a szex felé.


A lényeg az volt hogy olyan lassan közelített felé, hogy ezt ő természetesnek érezze és megszokja és emiatt már a szex is annyira magátol jön nekik a fokozatosság miatt hogy nem is mond nemet.


Szerintetek ez egy működő taktika a legtöbb embernél, hogy úgy viszik bele szándékosan hogy szinte észre sem veszi? Itt persze nem arra gondolok hogy mindenki hűtlen lenne, mert nyilván az máson múlik, de alapvetően egy olyan embert aki először nem akar szexelni, így könnyebb belevinni hogy fokozatosan tágítják a komfort zónáját?


2022. jún. 2. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért működött, mert a csajod is akarta. A tiltakozás nem ott merül ki, hogy "ne dugj meg mert barátom van".
2022. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A taktika működik és az emberek többsége hűtlen ... Ezek tények ... Rajtam is sok pasi sok taktikát próbált meg alkalmazni. Volt aki úgy is hogy mellette a barátnője ült
2022. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már a baráti átkarolásnál bukott volna mert ott hagyom a francba. Ha meg annyira nyomul a buliból is eljövök.

Csak szép köntösbe bujtatta a sztorit a barátnőd, hogy ne ismerje be hogy simán nem tudott ellenállni a pasinak.

2022. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De beismerte hogy ő felelős érte elsősorban, azt is mondta hogy eluralkodtak rajta az ösztönök már közben és nem bírt ellenállni neki
2022. jún. 2. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Én már 16 évesen megtanultam hogy a "nem" nem elég ha tettekkel nem támasztom alá akkor az egy "igen"
2022. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hat működhet is meg nem is. van aki annyira szereti a parjat hogy soha nem lenne kepes ilyesmire de vannak olyanok is akik inkabb a vagyaiknak elnek es nem gondolnak bele abba hogy a masiknak ezzel milyen fajdalmat okozhatnak. a kerdesre valaszolva 50-50% az eselye.
2022. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pasi tudta a kabitast
2022. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akarmit csinalna vagy mondana nekem egy pasi, ha van baratom, akkor van baratom, jol pofan is bsztam volna pluszban.
2022. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy müködö taktika, de olyan lány elég kevés akad akinél ez 1...2 ora alatt szexet eredményez alapvetö tiltakozás (+menekülés vagy pofánverés nélkül!!).
2022. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki alapból meg akarja csalni a párját, annál valószínűleg működhet, igen, mert talán egyszerűbb úgy megküzdeni a lelkiismeretével, hogy tudja mondogatni magának közben, hogy á, ez csak egy baráti átkarolás, meg csak ártatlan az egész, stb. Aki viszont hűséges a szerelméhez és nem akarja megcsalni, az le fogja állítani a pasit már az elején. Én legalábbis magamról ezt tudom elmondani, hogy számomra kellemetlenek az ilyen "baráti" kontaktusok olyanokkal, akiket alig ismerek, és szólni fogok, hogy nem akarom. Legyen bármi is a szándék, tényleg akár csak baráti közeledés, akkor sem.

Egyébként sokan mennek bulizni úgy, hogy van párjuk, és akár tényleg még lehet az is, hogy valakihez közelebb kerülnek kicsit (most értem ezalatt, hogy isznak párat együtt, vagy táncolnak, vagy tényleg kicsit többet lógnak együtt az este folyamán) de ebből nem lesz automatikusan megcsalás. Van olyan, hogy két ember szimpi egymásnak, jól kijönnek egy buliban, nincs is ezzel semmi baj, ez előfordul. De a megcsalásról én nem gondolom, hogy az "előfordul", szerintem az mindig egy döntés. Úgyhogy ez a "taktika" annál működik, aki eldönti, hogy működni fog rajta. Aki pedig ezt eldönti, az már a baráti átkarolásnál is valószínűleg nagyon jól tudja, hova fut ki a történet.

2022. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!