Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyire szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Masztizás közben amikor már nagyon kívánom stb. Bedugom az egyik újjam az még jó. Viszont amikor már 2-vel próbálom akkor már fáj, hiába kívánom akármennyire. Szerintetek ez baj? Hogy lesz így valaha normális kapcsolatom

2022. jún. 2. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is volt olyan kaocsolatom aki nagyon szűk volt. Mindig úgy kellett beerőltetni a makkot. Viszont könnyen élvezett el😇
2022. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem innen szedsz fel férfiakat, akkor majd egy átlagos 4cm széles pénisz klasszul belédcsusszan majd, ne aggódj.
2022. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy természetes. Ne aggódj, szex közben ha a partnered figyelmes és kellően fel vagy izgulva nem lesz gond.
2022. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párom is ilyen, ha fel is van izgulva és nagyon kívánja a szexet akkor is kell egy bő negyed óra fokozatos tágítás mire én is beférek (oké, azért az átlagnál kicsit vastagabb vagyok, ami jelenleg épp hátrány). Az elején még akkor sem teljesen jó neki, viszont kb 1 perc lassúzás után már mehet minden rendesen. Szóval ezen ne aggódj.

Türelmes partner kell, és még véletlenül se erőltesd a dolgokat.

Hajrá.

2022. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond, csak idő és gyakorlás kérdése
2022. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

én is ijen vótam még annó

most meg egy platós ifa is megfordul bennem


józsi bácsi 64F

2022. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Irigyellek, nekem legtöbbször 3-4 ujjam kell, hogy élvezzem, nagyon könnyen kitágulok.
2022. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dregor ***** válasza:
49%

#7 Annak is vannak előnyei. :)))


Kérdező, nem kell aggódni, voltam olyan nővel, akinek 2 ujjam sok volt, mint ahogy neked is. De szexnél nem volt gond, pedig az vastagabb, mint 2 ujjam... :D

2022. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Hidd el, ez a tökéletes punci!!!

Tapasztalataim szerint legalábbis.48/f.

2022. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!