Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális felnőtt férfiaknál?

Figyelt kérdés

Mennyire furcsa az, ha én mondjuk az utcán meglátok egy szép csinos nőt, akkor nem az jut az eszembe, h "húú de megd*gnám" vagy hasonló.

Hanem inkább csak levetkőztetném, megnézném h milyen melle, feneke, p-ja van. Megfogdosnám... Nem maga az aktus jut eszembe, hanem magában a nő teste érdekel.

Ez mennyire normális? Más is így van vele?


2022. máj. 31. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszembe jut, én szeretem meztelen látni a női testet, nem fontos a szex. Gyakran van a bnőm otthon meztelen mert megkérem ( még ha nincs is szex)
2022. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1#

Nekem is előfordul. Illetve mindig fogdosom és simogatom is itt ott 😊

2022. máj. 31. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

normális

volt olyan csajom, akit az ágyból néztem, milyen szexy meztelen, ahogy tesz-vesz a lakásban ;)


45/F

2022. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Én csomószor gondolatkísérleteket futtatok. Jön szembe egy lány, látom a tartását, az arcát, az alakját, a ruháját. Érzem a parfümjét, ahogy elmegy mellettem. Közben elkezdek gondolkodni, milyen lehet meztelen? Milyenre lehet borotválva a puncija? Milyen lehet a mellbimbója? Hogy szereti a szexet? Milyen pózban szereti csinálni? Mikor szexelhetett utoljára? Mitől élvezhet el? Mennyire éli bele magát? Teljesen bele tudom pörgetni magam, ahogy elképzelek egy egész szexuális kartont a nő mögé.
2022. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Alap. Én sem vagyok mindig kanos pincsi állapotban
2022. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
És az mennyire normális egy felnőtt, negyvenes nőnél, ha azt élvezi, hogy fiatal fiúknak mutogatja a punciját? Semmi szex, csak fogdosás, ilyesmi…
2022. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális. Nekem is így van, először ruha nélkül képzelem el, második fázisban azt hogy dugom 😂 (a gondolat, a fantázia szabad)
2022. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ez jut eszembe először, imádom a szép női testeket, szeretem megcsodálni őket, a dugás gondolata max kb 10 másodperccel később jön
2022. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
De osztonlenyek vagytok te jo isten.
2022. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9, te sohasem gondoltál még szexre?
2022. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!