Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, hogy a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátommal még nem tudtam elmenni?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, és még csak a pettingnél tartunk, de már két olyan nap volt, amikor ujjazott is meg nyalt is, de egyszerűen nem tudtam elmenni... Szóltam is neki, hogy én kicsit jobban szeretném így, vagy úgy, és csinálta is utána nekem úgy, de még úgy se sikerült elmennem


Félreértések elkerülése végett: nagyon élveztem amit csinált, de nem jött el a csúcs.


2022. jún. 1. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze, ez teljesen oké, velem és a barátnőmmel is így volt. Egyszer sikerült, azóta pedig mindig minden rendben megy.:)
2022. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Idővel menni fog, csak a barátodnak kitartónak kell lennie.
2022. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

A szex is olyan dolog, amiben meg kell ismernetek egymást és ehhez idő kell. Próbálkozzatok kitartóan és idővel megismeritek egymás testét annyira, hogy mindkettőtöknek jó legyen.


Ezen túl annyit tudok még hozzátenni, hogy a nők kb. 60%-ának egyáltalán nincs hüvelyi orgazmusa sajnos. Szóval lehet, hogy elsőre a csiklódra kéne többet fókuszálni és ha már úgy el tudsz élvezni, akkor próbálkozni a hüvellyel.

2022. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Nem, ez nem normális. Nem elég jó. De az is lehet, hogy benned vannak nagyon komoly gátlások.


Biztosabb diagnózisért kereshetsz privátban.

2022. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

3-as, milyen megismerésről beszélsz? Aki egy sima csikló orgazmust sem tud összehozni úgy egy nőnek (aki nem mellesleg a párja) úgy sem, h a nő elmondja mit s hogyan élvezne, az szerinted mihez fog hozzácsiszolódni?!


Én elmondom: ahhoz, hogy a nő tűri, ő meg továbbra is egy béna fütyike. Én már 15 évesen is azon igyekeztem, hogy lehető legalaposabban kiműveljem magam a szerelmeskedés minden csínjat-bínját megtanuljam (mindamellett, hogy az anatómiai alapokat messze az elvárható szint felett áttanulmányoztam).


Teszem hozzá, akkor terjedtek el a kamerás, színes kijelzős mobiltelefonok. Akkor még CSD alapon verettük a WAP-ot, ott olvastam amit csak tudtam. Mások persze pucér csajos képeket töltöttek le, meg is maradtak a faszcibálás szintjén.


Én pedig igazán jó szeretővé váltam az évek során, sok verítékes gyakorlás árán. 😎


Akinek nem megy a hüvelyi (vagy akár a klitorális) orgazmus férfival (vagy azt hiszi; nem képes rá), neki érdemes velem is ágyba bújnia, mielőtt lemond erről a gyönyörről. Nem a saját seggem nyalom, valóban kivételes képességeim vannak. Egészen jó mérleggel rendelkezem...

2022. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze, normális, belejöttök majd.
2022. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
velem elmennél azonnal, én nem vagyok olyan szerencsétlen mint ő
2022. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy normális! Csajomnak is belenyúltam a bugyijába, pár perc alatt elélvezett! Ez a normális! Még csak le sem vetkőztettem első alkalommal!

Ti nagyon szerencsétlenek vagytok! És még itt dicsekedsz vele... én felkötném magam ha ilyen szar lennék!

2022. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!