Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a legr*bancos@...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legr*bancos@bb dolog amit csináltatok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 11:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
33%
#30 Köszönöm! A férfiaknak alaposan el kellene gondolkodni ezen. Lehet, hogy lesz otthon egy Szűz Máriájuk de emellett baromi sivár életük. Szerencsére van összehasonlítási alapom. A nőknek pedig ugyanolyan és ugyanannyi joguk van megélni a vágyaikat mint a férfiaknak. Mit is mondjak. Én még befizettem a barátnőm pár éve egy ruhás/fehérneműs fotózásra egy neves fotóshoz. Na és még én lettem a perverz alak és azóta szex sincs. Szóval kedves férfiak akinek nem tetszenek a "ribis" lányok ilyen lányt is lehet választani.
2022. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Pasimmal többest szerveztünk, 8 pasi volt plusz ő és hát nagyon használtak, elég mocskos volt, nagyon élveztem, míg ő csak nézte és maszturbált
2022. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!