Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok melyik volt a leg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyik volt a leg emlékezetesebb történetetek, amiben megaláztátok a pasitokat? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összebalhéztunk és neki volt igaza de ideges voltam, viszont tudtam hogy bejön neki az ilyen játék. És belevittem ezt az alázós erotikus vonalat és bejött mert megadta magát. :D
2022. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább engem aláztak meg, 3 pasival voltam egyszerre és mindhárom kinyalatta velem a fenekét. Felváltva kellett nyalnom őket. :/
2022. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Igekötős igét egybe kell írni…
2022. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy domina volt akivel az volt a beugró feladat hogy mielőtt vele talizok egy másik pasi orálisan kényeztet. Azt gondoltam nem fog felállni de ment. Utánna nagyon utáltam magam de végülis visszagondolva megalázó is volt. Amúgy innen ismertem meg.
2022. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a korát mindenki kihagyja…
2022. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Azt azért jó, ha tudod, hogy a nők nagy része nem rajong azért, hogy megalázza azt, akit szeret

Nem véletlen külön szakma ez. A dominák sem átlagos prostituáltak.

2022. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!