Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik itt nagy hévvel küldik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nagy hévvel küldik a férfiakat orvoshoz metéltetni fitymaszűkület miatt, azok is mennének orvoshoz ilyen könnyen vagy csak a szájuk nagy?

Figyelt kérdés
Ha valakinek itt fitymaszűkület problémàja van nagy hévvel küldik az orvoshoz hogy menjen el stb..de vajon tényleg ilyen bátrak lennének ők is hogy elmenjenek ha ilyen gond lenne nékik?
2022. máj. 30. 06:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Igen

Miért mi mást lehetne tenni?

2022. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akik igen, azok olvassanak tapasztalatokat..utána mindjárt gondolkoznának..
2022. máj. 30. 07:21
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezen nincs mit gondolkodni. Ha szexelni akarsz,előbb vagy utóbb muszáj menni.
2022. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. És ha úgy is működik és jó a szex?
2022. máj. 30. 07:31
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Hát én nőként nem kezdék szükületes pasival - higiénia


De sok sikert

2022. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha azt gondolod neked úgy jó a szex akkor tévedsz, csináltasd meg és majd rájössz hogy mennyivel jobb fitymaszűkület nélkül.

Én is féltem tőle meg jolvan az úgy...

Hát aztán egyszer rávettem magam és ezerszer jobb ez így

2022. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Herezacsinon volt zsírgolyó. A doki nő. Mégis megműtettem. Aztán a farkamon egy anyajegy van ami hirtelen szabálytalan kezdett lenni. Picike de azért bőrrák kockázata miatt megnézettem. Igen ha szűkületem lenne is mennék. Ez alap. Ha valaki kifogást keres az mindig talál de szerintem is gáz ezt hagyni. De a te életed.
2022. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer volt olyan srác akinek volt. Gusztustalan volt. Mondtam is hogy bocs nem. Pedig csak részleges volt de a makkja se volt szép így. Fúj most eszembe jut. A srác szerint válogatos bolond vagyok. Szerintem csak igényes. De kit izgat mit mond? Neki van baja nem nekem. :D
2022. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szükülettel nem lehet normális szex életet élni , ezt azért tudjad.!!!

Sőt aki nem tudja rendesen tisztítani az még nagyobb baj.

Ha meg még fáj is naki akkor inkább megkell operáltatni.

AZ orvoshoz nagyon ritka az aki jó kedvében megy és ha tudnák meg oldanák nélkülük is.

Lehet hogy akinek van szűkület és szexelt is , az nem tudja milyen a nélkül.

2022. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

Volt fitymaszűkületem, de mosni tudtam, volt annyi nyílás, hogy be tudtam nyúlni fültisztító pálcikával és kitakarítottam a makkom körül a váladékot. Meg minden vizelés után csap alatt bejuttattam vizet, összefogtam, megzubogtattam többször, állítom tisztább voltam, mint akinek nem volt fitymaszűkülete, mert extea figyelmet szenteltem a farkamnak. Esti fürdés során nyújtottam, tágítottam a nyílást és közben mindig belőttem egy csomó vizet a fitymám alá és úgy átöblítettem, hogy esélye se volt a váladéknak, kosznak, szagoknak.


Ez olyan, mintha azt feltételeznék, hogy a szűz lányok mocskosak, mert a szűzhártya pici nyílásán nem tud annyira kiürülni a hüvelyváladék, nem tud a menstruációkor rendesen ürülni a vér és a levált méh nyálkahártya stb.


Aki büdös, az jellemzően a herezacskója mellett a combtőben büdösödik be. Meg ha a metélt farkú nem mossa, az ugyanúgy büdös.


Az én fitymaszűkületemet az otthoni tágítás oldotta meg, rettegtem a műtéttől, ezért inkább vertem magamnak és tágítottam. Pedig nagyon szűk volt a nyílás, a makkomról tudtam hátrahúzni kicsit se. Igaz letapadva nem volt a makkomra, ezt elismerem, akinek le van tapadva, annak lehet kell a műtét, de csak szűk nyílás esetén nem mindig. Persze a sebész egyből operálna.

2022. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!