Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti voltatok már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti voltatok már együtt fitymaszűkületes pasival?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy pasival aki eléggé bejön.Pár napja lefeküdtünk egymásal, minden jó volt csak azt tartottam furának, hogy szex közben nem volt hátra húzva a fitymája.Kíváncsiságból megkérdeztem, hogy miért szokta így csinálni.Azt mondta, hogy van egy enyhe fitymaszűkülete, nem olyan vészes mert nyugalmi állapotban simán hátra tudja húzni szóval tisztán tudja tartani.Merev állapotban is hátra tudja húzni de azt mondta, hogy úgy valamennyire szórítani szokta és ezért nem szokta szex közben hátrahúzni.Azt mondta még, hogy korábban valamilyen szteroidos krémmel kente de nem sokat ért körülmetélésre pedig nem szeretne menni.Ti mit szólnátok ehhez?Engem nem zavar csak kíváncsi vagyok.

2022. jan. 5. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Hozzá se érnék ilyenhez, mert igénytelen. Ha nekem akármi apró gondom lenne, azonnal mennék nőgyógyászhoz.
2022. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképp nem jó dolog ha az van egy embernek... oké hogy tisztán tarja, stb de később lehetnek gondok, akár el is szakadhat a fityma ha nem vagy nedves eléggé és felhúzódik neki amikor épp beton kemény. És ez lehet akár úgy is hogy lovagolni kezdenél neki, és elszakad.


Én mindenképp javasolnám hogy műtét.

2022. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nekem is volt,gyerekkorban fél év alatt megoldódott,csak húzogatni kellett. A doki azt mondta,ha nem lesz jó műtik...húzogattam is szorgalmasan,rendbe is jött. Nyilván ez enyhe szűkületre vonatkozott. Szóval valahol igénytelen,vagy nemtörődömség következménye ez.
2022. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére nem
2022. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen de javult
2022. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én el mertem menni körülmetélésre. Megszenvedtem, rendbe jött. Utána sokkal jobban tudtam élvezni, felszabadultabban szexeltem.
2022. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond nincs az enyhe fitymaszűkülettel HA aktus közben nem zavaró (nem fájdalmas) ÉS ernyedt állapotban vissza tudja húzni hogy tisztán tudja tartani. Te dugás közben észrevettél bármi változást? Na ugyi hogy nem.
2022. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Voltam és semmi baj nem volt vele
2022. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Csak ido kerdese, es kitagul, ugyhogy nem kell foglalkozni vele.
2022. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: nem fog kitágulni, műteni kell. De megéri, azóta sokkal jobban megy a szex, tovább is bírom.
2022. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!