Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, voltatok már úgy, hogy egyszerűen nem volt alkalmatok kiverni?

Figyelt kérdés

Mivek ilyen bent ülős hétvége van az idő miatt, mindenki bent van. A földszinti WC-re szoktam menni "wc-re megyek" ürüggyel, ami teljesen hihető.


De persze rittig akkor jön le valaki enni-inni stb., amikor már éppen verem, majdnem elélvezek, de hát ha ott járkál valaki, akkor már nem tudok nyugodtan recskázni.


Hogy oldjátok meg ha ilyen helyzet van?


2022. máj. 29. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Gondolom még a szüleiddel élsz. Én takaró alatt oldottam meg ilyenkor este. Lábadat felhúzod, boxer le, és kicsapod a hasadra. Ennyi :D
2022. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szüleimmel élek még, és elég feltűnő lenne, ha ilyenkor feküdnék be az ágyba és csuknám be az ajtómat.


Szoktam néha várni éjfélig is, hogy akkot kimegyek a WC-re és kicsapom, de éppen csak elkezdem vagy éppen már elélveznék és hallom, hogy valaki éppen megcélozza a WC-t...

2022. máj. 29. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt. Annyira kanos lettem hogy haverhoz ugrottam át. Sőt hagytam hogy ő verje ki. Megjegyzem nem bántam meg és nem lettem meleg. Sőt máskor is hagytam neki. :)


De volt hogy vonaton vertem ki egyszer. Volt olyan is hogy este az ágyban.

2022. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ennyire nem hagynak a szüleid privát szférát hogy egy kiverést nem tudsz megoldani? :(
2022. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nem hagynak privát szférát, csak az emelet úgy van kialakítva, hogy pont a szobám mellett van a WC és a fürdőszoba is, a szobák egymás mellett vannak és a lépcső is pont a szobaajtómmal van szemben. Az ajtót meg általában nem szoktam becsukni, furcsa lenne, ha most fél órára bezárkóznék.
2022. máj. 29. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as és haverod meleg volt, vagy csak szívességből kiverte neked?
2022. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nezárkózhatsz szerintem nyugodtan

Úgyis tudják a szülők hogy egy kamasz rengeteget maszturbál

Nekem anno volt egy ne zavarj táblám is

2022. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én szobám is a bejárat és a vécé mellett volt anno, de esténként már senki nem járkált, így akkor tudtam intézni a hokizást. Illetve, ahogy elment mindenki otthonról, már toltam is le a gatyámat :D Azóta szerencsére albérletben nincs ilyen gond :)
2022. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!