Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!! életemben egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!! életemben egyszer élveztem el. És az is váratlanul jött. Mármint nem éreztem előtte hogy el fogok menni(huvelybol) csiklobol még sosem sikerült mert annyira érzékeny hogy elhúzódom mindig egyszerűen már rossz hogy nagyon intenzív és nem- (?)

Figyelt kérdés
Bírom olyankor h tovább csinálja a partnerem. Viszont elszeretnek meg élvezni. És nem tudom hogyan. Milyen érzés mármint, mit érzel mikor közelegsz a csúcshoz? Esetleg valami módszer szex előbb hogy egyszerűbb legyen?

2022. márc. 14. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Probálkozz egy olyan partnerrel aki tényleg figyel rád és finoman tud nyalni + elfogadja az utasitásaidat.
2022. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én ebből egy kukkot sem értettem.
2022. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Akkor értelmezesbol megbuktal xd
2022. márc. 14. 23:34
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Olyan partnerem van
2022. márc. 14. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
a csikló nem csak abból az egy pontból áll, lehet olyan helyeken ingerelni, ahol kevésbé érzékeny. Érdemes próbálkozni
2022. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

A módszer: megkeresed saját magadnak neked hogy, milyen "módszerrel", intenzitással a legjobb. Ez mindenkinél egyedi, ami az egyiknél jó, az nem biztos működik másnál.

Ja és NE görcsölj rá! Élvezd, engedd el magad!

2022. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is kétszer kellett elolvasnom, amíg (remélem) megértettem, hogy mit akarsz. #5 és #6 adott a választ.

De azt nem értem, hogy ha akkor egyszer hüvelyben élveztél el, miért nem csináljátok azt újra? Ha a csiklód nagyon érzékeny, akkor a fiúd épp csak leheljen rá, és azután mehet punciba. Ha az a gond, hogy hamar elmegy, akkor vidd el előbb te, és kis várakozás (pisilés,mosdás, beszélgetés) után újrakezdve van esély rá, hogy számodra is elég sokáig bírja.

Fog az menni! ;)

2022. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nemtom de ha az én nőm lennél addig csinálnálak amíg nem fürdenék a pinalevedben
2022. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!