Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők hány százaléka rendelkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka rendelkezhet akkora hüvellyel, hogy emiatt keveslik a 15cm hosszú és ehhez arányosan vastag péniszt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 06:01
A kérdező szavazást indított:
75%+
60-75%
50-60%
40-50%
30-40%
20-30%
10-20%
1-10%
~1%
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Hello!

Szerintem pontosítani kéne. Mert pl a természetes úton szült nőknek állítólag kitágul (nem mindenkinél nyilván)


Nekem két centivel hosszabb, mint a kérdésben feltüntetett méret, és kb 3-ból 1 csaj nem tudja teljesen befogadni.

2022. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert nekem eddig csak “rossz” tapasztalatim voltak, ekkora a méretem és eddig egy nővel sem passzoltam… De annyira tapasztalt nem vagyok, 4 nővel voltam és egyik sem volt tartós kapcsolat.

Volt egy 20 éves, illetve két 24 éves és mindegyiküknél az volt hogy se nekem, sem nekik nem volt jó… Mert Ők nem érezték, hogy ki vannak töltve én meg nem éreztem a szorítást.


A negyedik nő az 26 éves volt, nála én nagyon szűknek éreztem, de Ő megint csak nem érzett semmit…

Viszont Ő meg is mondta, hogy Ő amúgy a kifejezetten nagy péniszt szereti mert az a fétise.


Mindegyik lány/nő sokkal tapasztaltabb volt nálam, csodálkoztam is hogy sikerült befűznöm Őket, vagy hogy adtak nekem esélyt…


Ha mondjuk a nők 20%-ának kicsi csak ez a méret, akkor elég nagy véletlen, hogy én 4/4 alkalommal olyanokkal futottam össze… Persze nem Őket hibáztatom (meg magamat sem), végülis megeshet. Csak matematikailag kicsit furcsa.

2022. máj. 29. 07:40
 3/10 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy nem csaltam a péniszem mérésével… Nem nyomtam be a szemérem csontig a mérőszalagot, hanem a befejezhető hosszúságot mértem.


Szerintem szex közben még egy fél centivel nagyobb is szokott lenni, mert jobban felizgulok mint amikor magamnak csinálom…


Igaz, a vastagságot nem mértem le, de teljesen arányosnak tűnik, nem vékonynak.

2022. máj. 29. 07:43
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Talán keresned kellet egy barátnőt, aki egy aranyos normális lányt. Ne olyat aki már 6 millióan megb@sztak.
2022. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4.


“Talán keresned kellet egy barátnőt, aki egy aranyos normális lány“


De nem olyan egyszerű az, mert én sem egy aranyos, normális fiú vagyok. Nem feltétlenül lenne ilyen lányoknál esélyem, meg az én személyiségem sem tökéletes…

Félek a komolyabb, romantikus érzelmektől, meg a felelőségtől ami egy kapcsolattal jár…

Mindig az járna az eszembe, hogyha velem van X évig, aztán mégsem akarom a dolgot, akkor miattam egész addig nem azzal volt, akivel lehet egész életében együtt maradt volna.


De egyébként sem hiszem, hogy akikkel voltam, azok azért nem élvezték az én méretemmel, mert már tapasztaltak nagyobbat… Ennél a hüvely sokkal rugalmasabb.

Sokkal inkább arra tudok gondolni, hogy eleve nagyobb hüvelymérettel rendelkeztek, csak most arra lennék kiváncsi hogy ez mennyire átlagos.

Az e vajon a tipikus, hogy egy nő nem igazán tudja élvezni az én méretemet és viszonylag ritkábbak azok a lányok akik meg tudják?

2022. máj. 29. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyu... Sok múlik máson is, ha azt vizsgáljuk mennyire élvezi a nő. Fel kell izgatni a partnert úgy, hogy a hangja is remegjen és csupa nedves legyen a pólóját/combjai is.


Mondom: okoztam már hüvelyi orgazmust tág vaginával rendelkező csajoknak is. Szerintem nem a hosszal van gond nálad. Még talán nem is a vastagsággal (mondjuk azért megmérhetnéd!)

2022. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is érdemes lenne azért a vastagságát megmérni
2022. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na akkor most lemértem, de nem voltam 100%-ig merev.


A kerületét mértem le és abból azt számoltam ki, hogy a körmérete 3.94 cm.


Szóval szerintem lehet azt mondani, hogyha teljesen merev, akkor kb. 4cm vastag.

2022. máj. 29. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Én cisznemű férfi vagyok (és ami ennél is lényegesebb válaszom relevanciája szempontjából), heteroszexuális.


Szerintem a 15/4 méretű pénisz teljesen megfelel a standard fasz méretének. Szóval bocsi, de nem a méreteddel van gond. Az sem biztos hogy csak rajtad múlt a csajok élvezete. Ezt vedd figyelembe, mert a szexuális dolgokhoz mindig két ember kell.


(🤔 Azt hiszem helyesbítem magam: az igazi szexuális élvezethez legalább 2 ember kell. + Bizalom + tisztelet + intimitás + őszinteség + nyílt kommunikáció. Nem, szerelem nem kell hozzá! Ad hozzá valamit, de egyik fenti komponensnél sem fontosabb)


F30H

2022. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
72%
A 15 centis péniszt csak azért keveslik, mert azzal nem tudnak villogni a barátnők előtt.
2022. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!