Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek izgató lenne es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek izgató lenne es kihasználnátok ha egy szobában 30-40 különböző méretű álló férfiassággsl rendelkező férfi közül választhatnátok több pasit is?Mekkora hosszú és milywn vastag méretet választanátok, és hány pasit választanatok be?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem olyan mint valami ruhapróba lol. Nem igazán érdekelne ez a lehetőség, se vadidegen férfiak farka.
2022. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Az a vicc, hogy te a farkakra koncentrálsz, de én előbb nézném meg, hogy tetszik-e az arca és az alkata és max ezután választanék, hogy a farka is megfelelő legyen.


De ha nagyon szeretnéd, akkor tegyük fel, hogy van 30 tök egyforma klón pasi, ami megfelel az ízlésünknek, akkor azt választanám, amelyik közepesen hosszú és kicsit vastagabb, mondjuk 16/5, ha számokat is kérnél. Eggyel beérném.

2022. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Annyi lényegesebb dolog van egy férfi testén, mint a farokméret...
2022. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Létezik ilyen hely, úgy hívják swingerklub 😂 Ettől még a nők többsége nem akar gangbanget és NEM a pélóméret, hanem az ember alapján választ (biz' egy swingerben is).
2022. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én kicsit másképp csinálnám a választást. Tegyük fel, hogy egy gangbang-ről van szó.

Először is kiválasztanék 10-15 férfit, akiknek nincs baj a személyiségükkel, átlagosan vagy kicsit jobban néznek ki. Emellett akkor már a szebb, borotvàltabb, nagyobb méretekkel rendelkezők közül választanék. Szóval akkor a 18 cm hossz és 4,5 centi vastagság felett választanék, de nem ez a fő szempont. Ez a legutolsó.

2022. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Kövezzetek meg, de én éppen elég kívánós vagyok, és tetszik ez a kérdés:D

Kettőt vagy hármat választanék, talán inkább hármat. Olyanokat, akiknek tetszik az arca is, a teste is, és a farka is. Popsimba egy vékonyabbat és nem túlságosan hosszút, hogy ne feszítsen kellemetlenül, de csattogjon rendesen, ahogy a heréi az az ánuszomnak ütköznek. A másik kettő lehetne vastagabb, 5 centi legalább, hosszra lehetnének átlagosan is, 15-16 centi, de nem vetném még a nagyobbat sem :D

Üzeneteket nem kérek, csak leírtam a válaszomat.

2022. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Az a bibi kérdező hogy nincsen farok a hozzátartozó ember nélkül. Márpedig a nők - akármennyire kívánósak, akár egy, akár tíz pasit akarnak egyszerre - először az embert nézik meg és csak utána minden mást.
2022. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak a férfiak hülyesége, hogy ennyire rá vannak akadva a farkakra. Nincs farok férgi nélkül. Lehet akármilyen farka valakinek ha béna/csak magával foglalkozik/a többi része nem vonzó. Ezek közül a farok huszadrangú dolog a szexben.
2022. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem izgatna a fenti szituáció,de jó eljátszom gondolattal mi lenne ha mégis megtörténne amit leírtál.3 pasit választanék ki 14-16 centi hosszúságúak legyenek és 4 centi vastagsággal rendelkezzenek.


Azért hozzátenném ha tényleg rám bíznád a választást nem a farokméretet venném alapul.

2022. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Huu én nagyon tudom kivánni a szexet.. tuti azt kérném, hogy mind dugjanak meg...szeretem érezni a változatosságot..

Ájulásig tudnám élvezni az orgazmusokat, azt hogy használják a testem, belém, rám élveznek.

5 pasival voltam már többször együtt, uhhh nagyon élveztem mindig. Benne lennék, hogy egy ilyen nagyobb csoport is használjon. Nem számít a farok mérete, mindegyik izgató tud lenni, főleg ha váltják bennem egymást

2022. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!