Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudni, hogy ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni, hogy ez mennyire jó vagy rossz ?

Figyelt kérdés

Hogy a barátomnak jó velem vagy nem az ágyban? Sose dícsér. Mint nőt vagy hogy jó neki . Sokszor arra gondolok hogy el akarja venni az önbizalmam, vagy egyszerűen volt jobb nőben is része. A baj az, szex azt úgy érzem, hogy rólam szól, engem akar kielégíteni, nem a szenvedélyt látom rajta, hogy neki kell, hanem hogy nekem jó legyen. Pedig úgy ismerem, hogy nagyon szereti a szexet es szenvedélyes es sok szexkapcsolata volt a múltban.

Megis velem ilyen “megfontolt” meg visszafogott, kerdeztem hogy szeretné hogy csináljuk , a válasz hogy neki bárhogy jó. Ebből az jön le nekem hogy neki tök mindegy úgyis rossz.

Sajnos azt érzem hogy nem vagyok elég neki.


2022. máj. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég bonyolult.

Kérdezz rá nyíltan.


Ha nem bízol meg abban hogy igazat mond (vagy azért mert nincs bizalom vagy azért mert tuti nem mond igazat), akkor annak a kapcsolatnak nem sok jövője van.

2022. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam mondani hogy nekem bárhogy jó, ha tényleg úgy van.
2022. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát az a problémád, hogy a barátod elakarja venni az önbizalmadat, mert neki az számít, hogy neked legyen jó a szex.... Mert ő téged akar kielégíteni... Nem értelek...

Akkor lenne önbizalmad, ha azt várnád el tőle, hogy csak arra figyeljen, hogy te mennyire tudod kielégíteni őt?

Azért megfontolt, azért visszafogott, azért mindegy neki, hogy hogy legyen, mert neked akar jót... Ti nők baromira félre tudtok érteni mindent.. XD

2022. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fejedben kellene rendet rakni előbb, és eljutni odáig, hogy élvezni tudd a szexet ahelyett, hogy azon gondolkodsz mi jár a barátod fejében és mit gondol rólad.

Akkor ő nem beszélgetni akar, sőt, gondolkodni se, hanem kikapcsolni fejben.

2022. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy húgom, mint szódás a lovàt…

Az a bajod, hogy téged akar kielégíteni? Aham… értem. Vagy nem

Próbáltál már kommunikálni vele???

2022. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen kommunikáltam vele, képzeld el es azt kommunikálja hogy neki jó. A kommunikáció megvolt. Nem azert írtam ki a kerdest, mert nem merek kommunikálni vele. Normi, hogy azt mondja, hogy neki jó. Nem mondja azt, hogy hát tudod Juliska jobb volt.

Kommunikálj vele jó lesz

2022. máj. 29. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!