Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kényelmesebb és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kényelmesebb és élvezetesebb a szex, ha a lány jóval alacsonyabb?

Figyelt kérdés

Viszonylag magas vagyok, az előző barátnőm kb centiméterre pontosan ugyanolyan magas volt, mint én. Vele eléggé összepasszoltunk és öszeszoktunk az ágyban, nagyon jól megtaláltuk azokat a pozitúrákat , amelyek mindkettőnknek nagyon kényelmesek és élvezhetőek. Most viszont egy sokkal sokkal alacsonyabb barátnőm lett, akivel nem mondom, hogy rossz a szex, de egyelőre nem ér az előző közelébe és a méretek miatt nyilván a bevett szokások, pózok sem működnek. Valakinek vannak tippjei ilyen helyzetre?

25F/26L



2022. máj. 28. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha ezt nem tudod fejben összerakni, akkor megkérdezném: hogy végezted el az általános iskolát?
2022. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szegeny lany,mar most az exedhez hasonlitod. Remelem hamar szetmentek.
2022. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
200 centi vagyok, szexeltem 160 magas lánnyal is, sosem volt semmi nehézség a magasságkülönbség miatt.
2022. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
ágyban nem számít a magasság
2022. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyi a különbség, de a feleségem 22cm-re volt alacsonyabb és rohadt jó volt a szex.

180 és 158cm

2022. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Pont, hogy kb az ágy az egyetlen, ahol nem okoz semmilyen nehézséget még ilyen 40-50 cm-es különbség sem, amennyiben az intim méreteitek nem extrémek egyik irányban sem. Mondjuk ha a csaj 40 kg, te meg 110, az is lehet probléma, ha mondjuk ráfeküdnél, az igaz.
2022. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az exedhez hasonlítod szerencsétlent, ráadásul olyasmin problémázol, ami nemlétező gond. Nem járt jól veled.


Ha odalenn! passzoltok, akkor tényleg nem értem, mi a baj?


Nyilván ne feküdj rá, mert összelapítod, de ez egymagasságnál is fennáll, ha sokkal nagyobb a súlyod, mint neki, egyébként bármilyen póz mehet ugyanúgy.

2022. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 30cm a különbség, annyi a probléma hogy állva elég nehézkes.
2022. jún. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglas az mukodik es hanyat van a no az is :)
2022. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Állva lépcsőn kell csinálni.
2022. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!