Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingerbe megéri menni fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingerbe megéri menni fiatal nőként?

Figyelt kérdés
Régóta bakancslistás vágyam, hogy 2 pasival legyek. Most épp nincs párom, így itt van rá az alkalom, hogy megéljem. 27 éves vagyok, sosem voltam még ilyen helyen, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Milyen korúak járnak oda zömmel? Őszintén, vannak ott helyes 20-30-as pasik, akik kaphatóak hármasozásra? Mert,ha 40-50-60 körüli apatestűekkel van tele, akkor inkább Tinderem hozom össze a hármast. Kérlek csak akkor írjatok, ha van személyes tapasztalatotok, voltatok már ilyen helyen akár nőként, akár férfiként. Privátban nem kérek felajánlkozást.

2022. máj. 26. 15:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%

Szia. én szivesen adnék pár tanácsot és ötletet de ide nem irom le a kötekedök miatt. szoval ha érdekel irj rám. hármasban tapasztalt pasi.

üdv 32 f

2022. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30%

Tudod annyira álomvilág elvárásaid vannak, hogy inkább meg se próbáld.


ja és nem vagyok frusztrált. az ilyen önelégült libákat hajtottam már el ezret. vagy meg lettek dugva, utána elhajtva. :D :D

2022. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

#20

Én nem költözködök, csak kérdezek azok alapján, amit leírsz.

A következő kérdésem, ha nem akarod, hogy kibeszéljenek, meg hogy ismerjék egymást, de az aktus után mindenki bejelöl mindenkit, akkor szerinted elérted, hogy ne ismerjék egymást, és hogy ne tudjanak kibeszélni egymás között?

2022. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
*kötözködök
2022. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
40%
A swinger klubok általában férfiakkal vannak tele. Ha nincsenek irreális elvárásaid magadhoz képest, akkor biztosan lesz köztük 2 olyan, aki neked megfelel.
2022. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Fogalmunk sincs, neked milyen a személyiséged. A szvingerhez kell egy jó adag nyitottság, különben kényelmetlen lesz a helyzet. Amúgy elárulom, az ilyen klubbok fő közönsége a 40-50-60-as párok, kevés az egyedülálló férfi. Sok helyre be sem engedik őket vagy előre kell jegyet venniük, amiből nem adnak ki sokat. Tőlünk nyugatra így megy, de szerintem itthon is hasonló a helyzet, máskülönben gay clubnak hívnák (semmi bajom a melegekkel, viszont ahol sok a férfi, ott egyértelműen ők dominálnak)

Általában teljesen korrekt társaság jön össze. Hogy érts a korrekt szó jelentését: a szvinger klubban a nem az nem. Aki ezt nem érti meg, rövid úton kikísérik. Elég jó szűrő.

A többségnek tökéletesen hétköznapi munkája van, sőt akadnak köztük vezető beosztásúak is, senki sem kér semmilyen személyes adatot bemutatkozáskor. Bőven elég a keresztnév. Dóri helyett akár mondhatsz Doriszt is, nincs jelentősége. Talán mondanom sem kell, akinek a kezében meglátják a telefont, kidobják.

Ruha: valami laza szexi cucc. Csajokon clubwear vagy szexi fehérnemű van, de pl. a medencéhez senki nem vesz külön fürdőruhát, ott mindenki meztelen.

Nőként én nagyobb biztonságban éreztem magam, mint bármelyik átlagos esti szórakozóhelyen!

/privátot nem kérek/

2022. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Extrovertált, nyitott személyiségű vagyok, ezzel biztosan nem lesz gond. Mit takar a clubwear?
2022. máj. 26. 20:00
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
rövid testhezálló egyberuha
2022. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#14 minden klub oldalán van rövid dresscode, de általában ugyanaz. A ffi-ak többnyire poló-boxer kombóban vannak (de van aki csak simán egy szál törcsiben maga köré tekerve). A hölgyek bugyi, melltartó esetleg valamilyen csipkés babydoll-szerűség, opcionálisan combfix vagy valami szexi kiegészítő.

Nem kell jobban felöltözni, egy klubban max. túlöltözött lehetsz, alulöltözött sosem :) (van olyan hölgy aki egy szál tűsarkúban van egész este) Fürdőruhát elég kevés emberen látni, nem túl praktikus egy klubban. Meg nincs is okod szégyenlősködni, mindenki a fentieknek megfelelő öltözékben van (pont hogy fürdőruhában lógnál ki a sorból).

2022. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Hm, lehet azért szeretne klubba menni mert a "rendszeresen csináljuk a haverokkal" figurák közül a neten pont annyi a kamus, ghositgoló, képkunyeráló hokihuszár, a nemet elfogadni képtelen idióta minden más bepróbálkozónál? :D
2022. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!