Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingerbe megéri menni fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingerbe megéri menni fiatal nőként?

Figyelt kérdés
Régóta bakancslistás vágyam, hogy 2 pasival legyek. Most épp nincs párom, így itt van rá az alkalom, hogy megéljem. 27 éves vagyok, sosem voltam még ilyen helyen, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Milyen korúak járnak oda zömmel? Őszintén, vannak ott helyes 20-30-as pasik, akik kaphatóak hármasozásra? Mert,ha 40-50-60 körüli apatestűekkel van tele, akkor inkább Tinderem hozom össze a hármast. Kérlek csak akkor írjatok, ha van személyes tapasztalatotok, voltatok már ilyen helyen akár nőként, akár férfiként. Privátban nem kérek felajánlkozást.

2022. máj. 26. 15:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Kézilabdázom, a sakk szellemi sport,de látom valami miatt nagyon fusztráltak vagytok. Egyáltalán nem vagyok nagyképű, helyén van az önértékelésem, kellően határozott vagyok. Túlnyomó többségében azt írjátok, hogy ne, így inkább megpróbálom Tinderen összehozni. Mindenképp 2 olyan pasit akarok, akik nem ismerik egymást.
2022. máj. 26. 16:24
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

A klubban soha nem járt hozzászólók véleményétől eltérően... 5+2 klub van Bp-n (múlt héten nyílt a Dolce Vita ott még nem voltam fizikailag így első kézből nincs róla infóm csak swingerismerősöktől akik voltak a nyitóbulin).

A "felhozatal" teljesen vegyes, kinézetben is, életkorban is. Kb. mint egy strandon ott is van mindenféle ember, sportos, helyes és "aputestű" egyaránt, de semmi sem kötelező! Az életkor döntően 30-40-es, de ahogy 60 körüli úgy 20-as párok, nők, férfiak egyaránt vannak.

A döntés joga mindig a tiéd! Megteheted azt is, hogy lemész csak nézelődsz, társalogsz, wellneselsz, táncolsz, bulizol - s azt is hogy akár x ffi-val, párral teszed amit szeretnél. Vannak szóló hölgyek akik ott nem csinálnak "semmit" csak ismerkednek, buliznak. Neked szóló nőként mindegyik ingyenes (egy klub kivételével, de ott is csak jelképes az ár - ahhoz képest hogy korlátlan étel/ital fogyasztás, medence, jackuzzi stb. benne van ugyanúgy neked is - bent már nincs különbség a vendégek között).

Egy klub előnye a netes ismerkedéshez képest, hogy adott a hely, az idő, az ugyanazt kereső emberek ÉS 100% kamumentes! Ott és azonnal tudsz ismerkedni, "konyhakészen" ott vannak az esetleges partnerjelöltek. Sok múlik azon is persze melyik klubba mész és mikor (mindegyiknek más az erőssége), de találsz olyan klubot ahol vannak sportos, jóképű pasik is (a rosszindulatú megjegyzésekkel ellentétben nem azért mennek oda mert máshol ne tudnának csajozni, hanem a buli és a többesek hangulata miatt).

2022. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Melyik klub felelne meg szerinted leginkább az elvárásaimnak? Lehetőleg a budapestiek közül.
2022. máj. 26. 16:39
 14/31 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés megfordult a fejemben. Gondolom nem meztelenül flangál senki. Miben vannak ott a nők, miben a férfiak? Bugyi+melltartó vagy fürdőruha? Esetleg ennél jobban fel kell ötlözni? Pasik boxerben vagy fürdőnadrágban?
2022. máj. 26. 16:43
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

#11

Miért akarod megnehezíteni a saját dolgodat azzal, hogy kikötöd, hogy ne ismerje egymást a két srác?

Eleve a swingerben is lehet olyan szitu, hogy két egymást ismerő haverral vonulsz el. Gondolom, az sem baj, ha nincsenek zavarban az aktus alatt, és tudnak teljesíteni. Ez pedig egy vadidegen pasi mellett szintén nehezebb ügy, mint egy haver mellett, akivel akár már volt is hasonló élmény.

2022. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmű, hogy miért. Ne beszéljenek utána ki, ne legyek téma a haverjaiknál, ne terjedjen el rólam, hogy voltam már hármasban.
2022. máj. 26. 16:51
 17/31 anonim ***** válasza:
17%

Remélem elkapnak ketten és szarrá alaznak

Megerdemelned mert akkora nagy arcod van

2022. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%

#16

De ha téged nem ismernek, csak egymást, akkor hogyan tudna terjedni rólad bármi is?

Illetve, ha nem ismerik egymást, az mennyiben akadályozza meg őket, hogy aztán külön-külön kidumáljom mindkettő a saját haverjaival?

2022. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
34%
Inkabb olyan pasikkal hozd ossze akik mar voltak 3-asban, sokkal jobban fegod elvezni :)
2022. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy neked miért nem mindegy, hogy én mit szeretnék, miért próbálsz mindenáron kötözködni. Nem akarom, hogy egymással kibeszéljenek. Az, hogy mindkettő külön-külön elmondaná egy vagy több személynek, hogy milyen volt, az nem zavarna. Gondolom, ha jól érezzük magunkat, akkor tartani fogjuk a kapcsolatot, követni fogjuk egymást instán, facebookon, így tudni fogjuk egymás nevét. Vagy arra gondoltál, hogy mondok valami álnevet?
2022. máj. 26. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!