Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingerbe megéri menni fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingerbe megéri menni fiatal nőként?

Figyelt kérdés
Régóta bakancslistás vágyam, hogy 2 pasival legyek. Most épp nincs párom, így itt van rá az alkalom, hogy megéljem. 27 éves vagyok, sosem voltam még ilyen helyen, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Milyen korúak járnak oda zömmel? Őszintén, vannak ott helyes 20-30-as pasik, akik kaphatóak hármasozásra? Mert,ha 40-50-60 körüli apatestűekkel van tele, akkor inkább Tinderem hozom össze a hármast. Kérlek csak akkor írjatok, ha van személyes tapasztalatotok, voltatok már ilyen helyen akár nőként, akár férfiként. Privátban nem kérek felajánlkozást.

2022. máj. 26. 15:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Változó. Egyszer voltam, akkor elég jó volt a felhozatal. Nem voltak már sokan, de az jó volt.
2022. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Melyik helyen voltál? Mit jelent a jó felhozatal olvasatodban? A nem sok hány főt jelent? 40-50? 20?
2022. máj. 26. 15:46
 3/31 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem már most kaptál 50 privit ahol ilyenre ajánlkoznak. :D


Swingerben nem voltam de ahogy hallom, nem a legszebb emberek szoktak megjelenni. :D

Az ilyen 2 pasi egy csaj felállásokat inkább privát próbáljuk megszervezni egy haverommal, de úgy nagyon nehéz.

2022. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Kifejezetten kértem, hogy ne írjatok privátban, de látom egyesek nem tudnak olvasni. Elvárásom az, hogy ne legyen pocakos, elhízott, hanem izmos legyen, vonzzon a megjelenése, keltsem bennem vágyat.
2022. máj. 26. 15:51
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
De ugye te is ilyen fullos vagy, mint az elvárásaid? :)
2022. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, sportoló vagyok. Bocs, hogy nem akarok bárkivel szexelni, szerintem jogom van megválasztani, hogy kivel akarok szexelni.
2022. máj. 26. 15:55
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Minden jogod megvan hozzá :)

Mindenesetre irígylem az önbizalmadat :D

2022. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%

Önbizalom az marhanagy van..

Sportoló.. nos a Sumo is sport, meg a Sakk is :D


A hajdani DDR úszónőkról meg szovjet súlyemelőnőkről ne si beszéljünk. :D :D :D

2022. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%

Ne menj!


Nem neked való!

2022. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
A felhozatal változó. A túlnyomó többség nem felel meg a te vágyaidnak! Jobban jársz ha magad szervezel egy ilyen bulit!
2022. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!