Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha kitapasztaltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha kitapasztaltátok hogy a párotok péniszén , a makkja tövében hol van az a legérzékenyebb pont amit ha stimuláltok az "életéért könyörög" ,akkor szoktátok neki direkt izgatni és mosolyogtok rajta ahogy dobálja magát az ágyon?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jöttem rá hol van neki
2022. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#3 a makk karimáján felül , nem a "fék" nél.Hüvejkujjal dörzsöld meg neki ha már nedves az előváladéktól.Jó felfedezést.Azért írd meg ha megtaláltad hogy mit 5apasztaltál
2022. máj. 24. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Kis anatómialecke:


1. Erekcióért felelős idegvégződések: fent, a széles karima „mögött” (amit a kérdező is mond)

2. Ejakulációért felelős idegvégződések: a másik oldalon, a fék körül.


Ezzel lehet játszani. Ha nem akarod, hogy elélvezzen a pasi, akkor az 1-es területen stimulálod, ha már „eleged van” a témázásból, és minél előbb el akarod élveztetni, akkor a 2-est.


Szívesen.

2022. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nagyon izgató.
2022. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ezzel szórakozni. Ha orálisan elégítem ki, akkor általában azért, mert én túl fáradt vagyok hozzá, és eszem ágában sincs elhúzni, meg játszadozni. Ha van ilyenhez kedvem, akkor dugunk is, és csak előjáték az orál, és nem tanácsos nagyon felhúzni, mert akkor a többi nem fog sokáig tartani :D A kínzás egyébként sem az én asztalom, ha dobálná magát, talán ki is nevetném :D Fordítva szokott lenni, ő kínoz engem, ő szereti nézni, neki ez élvezetet nyújt, engem nem vonz annyira.
2022. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!