Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, akik vettetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik vettetek már részt hármas szexben 2f1n felállásban?

Figyelt kérdés

Mondjuk dupla behatolásnál (1 popsi, 1 punci) éreztétek a másiknak a farkát? Milyen érzés volt?

Vagy milyen élmény, amikor mindketten 1 lyukban vagytok?

Egyáltalán mennyire tetszett nektek, hogy egy férfi még ott volt rajtatok kívül?



2022. máj. 21. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem éreztük egymás farkát, mert nem ez volt a lényege a dolognak. Mindketten heterók voltunk és a lány örömére volt a dolog.

A lány izgatott mindkettőnket.

A kérdésed alapján biszex pasi lehetsz, de akkor nem értem miért hetero kategóriába írod a kérdésed.

2022. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy izgat, hogy érezzem a másik pasi farkát, csak érdekel, hogy lehetett-e érezni, zavaró volt vagy semleges, ilyenek...
2022. máj. 21. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Punci-popsinál annyira nem érzem a farkát, csak néha a zacskók érnek össze, de ez sem túl gyakori. Az elején nem volt könnyű jó pózt találni, de már van benne gyakorlatom.

Dupla puncinál azt érzem, hogy ahol összeér a farkunk, ott keményebb. Mert ha csak punci veszi körül a farkam, akkor mindenhol puha. Ott kicsit jobban dörzsölődik is, hiszen a másik pasi is mozgatja a farkát.

Én mindig attól félek, hogy a pozíció keresésnél tökön térdelem a másik srácot, vagy ha én vagyok alul, akkor engem. Persze ilyen még nem volt. :)

Az már nekem semleges, hogy összeér a farkam máséval vagy sem, vagy hogy kinek hol folyik a spermája, nem zavar, vagy milyen közel van a másik farka a fejemhez. Az elején még figyeltem ezeket, mostanra már csak élvezem a helyzetet.

2022. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyenbe voltam, nem figyeltem arra, hogy érezhetem e a masikat vagy sem, a csajra koncentráltam. Dupla punciban még nem volt alkalmam lenni, de punci-popsi kombónál nem vettem észre. Heteró alapon ment a dolog, szóval nem volt semmi gáz.
2022. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, ha más pasit látom, hogy amortizálja le pl. a nőt akit én is dugok.
2022. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2f 1l felállás nagyon bejött. Nemrégen a haverommal dugtunk egy lányt ketten, aki az ő ismerőse volt. Először felváltva dugtuk, majd később elkezdtük szendvicsben. A lány szerencsére mindenben benne volt. Nekem a legnagyobb élvezetet az jelentette, amikor már szendvicsben csináltuk, és végig én dugtam a lány popsiját. Mondhatom nem kevés ideig tartott és alaposan megdolgoztam :) Fantasztikus élvezet volt, de mindhárman élveztük, a lány is nagyon.
2023. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!