Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, mennyire extrém,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, mennyire extrém, vagy megalázó, ha a pasi annyit várna el, hogy rámaszturbálhasson a hasatokra?

Figyelt kérdés
Egyébként semmit nem erőltetne, se orált, se szexet, csak amihez kedved van.
2022. máj. 18. 20:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#12 Hol írtam, hogy nem akarom kielégíteni?
2022. máj. 18. 21:03
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg sokat elmond, hogy amikor azt kérdeztem meg, hogy mennyire lenne vállalható egy kapcsolatban, ha a pasi akár viszonzás nélkül is, de szívesen kinyalna, akkor is ugyanilyen reakciók voltak.
2022. máj. 18. 21:05
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, hogy a mindenféle devianciákkal kapcsolatos törzsközönség egy mezei hasraspriccelésre hogy felkapja a vizet. Nem arról volt szó, hogy a szexben mindent lehet, ami mindkét fél kedvére van? Nem erről szól a love is love? Nem extrém, és nem megalázó.
2022. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrém, meg megalázó nincs benne. Tök átlagos dolog. Nem értem ezt a felháborodást itt.
2022. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#12 ha egy kapcsolatban érdekel akkor miért nem az adott lányt kérdezed? Van akit zavarna, van akit meg nem. A párod majd megkérdezed.
2022. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Párom rendszeresen csinálja, sztem semmi megalázó nincs benne. A mellemre, fenekemre is szokta néha. Nem értem mi a megalázó ebben. Szerintem néhányan túlkomplikálják a dolgokat.
2022. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
De ehhez neked miért kell egy szűz lány
2022. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ebben semmi. Amikor még szűz voltam, azért egy csomó minden más volt. Legtöbbször eleinte kézimunka, cumi azért csak kicsit később volt. Az meg hogy a hasamra, combomra, popsimra, kezembe stb élvez, már tök mindegy, amúgy még szerintem izgi is.

A felháborodó tipikus gyakoris majmokkal meg ne foglalkozz. Teljesen egyértelmű, hogy a szájba élvezés sokkal intimebb mint pl hasra, csak ezek itt játszák az agyukat.

2022. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön, totál beindít, ha felettem térdelve a hasamra-mellemre élvez.


Másnak meg taszító - nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mióta gáz a hasraélvezés? Szex után is számtalanszor végeztem már így.
2022. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!