Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, mennyire extrém,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, mennyire extrém, vagy megalázó, ha a pasi annyit várna el, hogy rámaszturbálhasson a hasatokra?

Figyelt kérdés
Egyébként semmit nem erőltetne, se orált, se szexet, csak amihez kedved van.
2022. máj. 18. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom. Inkább leszopom minden este...
2022. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért, ez tényleg ennyire taszító?
2022. máj. 18. 20:25
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Én öt hónapig szoptam az első pasim míg mindketten szűzek voltunk. Ő meg nyalt, csak ujjazni nem engedtem...

Ez a hasraverés baromi gáz.

2022. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, hogy ez miért lenne annyira gáz? Miért lenne nagyobb probléma, mint mondjuk a szopás? Amit érdekes módon más témáknál a lányok fele kb. kényszernek tart, de ahol más dolog kerül elő, ott egyből mindenki élteti az orált.
2022. máj. 18. 20:33
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mit fizetne.
2022. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon gáz vagy kiccsákó, ha csak matyizni tudsz.
2022. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

4

Más lányok nevében nem tudok nyilatkozni. Én attól kezdve hogy először smaciztam az első pasimmal és ruhán keresztül éreztem az álló farkát, nagyon izgatónak tartottam. Attól kezdve pedig, hogy együtt eludtunk, sokszor éreztem, láttam a farkát, és kb két hónap után én kezdeményeztem az orális játékokat. Imádtam sokáig nyalogatni, szopni, lassan verni, a legizgatóbb amikor legalább húsz centi magasra lő ki a sperma. Azután szétkentem rajta, a hasán, a farkán, tiszta gezi volt mindene. Mivel behatolás hónapokig nem volt, szerintem az összes létező módon szoptuk és nyaltuk egymást, és imádtam minden percét. Aki ilyeneket kihagy, annak nem is értem minek kell párkapcsolat szűzen...

2022. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

A kérdéseket látva szívem szerint azt mondanám: inkább verd az arcára, és kend szét jó alaposan, azért nem fintorognak ennyit, mint egy ártatlan hasra élvezésért.

De nem fogom ezt javasolni.

Ez csak pár frusztrált troll, akiknek mániájuk, hogy mindenkit sárba tiporjanak, akinek egy kicsit szokatlan vágyai vannak, vagy netán az intimitás nem a "sz*pj le, nyeld le" rítusban merül ki, hanem ehelyett inkább adni szeretne.

Igen, jól látod, ilyenkor mindenki fene mód odáig van a sz*pásért, még a nyalásnál is ezerszer többre értékelik... de a troll-közösségen kívül ez távolról sincs így. Van, persze, aki szereti. De az, mit itt olvasni, hogy "fúúj, milyen már, amikor egy pasi szeret nyalni", meg "mennyire lúzer, aki inkább nyal, mint hogy sz*passon", meg hasonlók, na, ezek távolról sem tükrözik a valóságot.

2022. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

#9 "Ezzel a lány csak egy tárgy, amit maszturbáláshoz használsz."

Na, pont az ilyenekről beszéltem. De ha csak szopatja, ameddig tele nem élvezi a száját, aztán szia, vége, az ugye nem tárgyiasítás?

Az sehol nincs leírva, hogy semmi más nem történne, csak annyi, hogy szeretné így befejezni.

Értő olvasás, kérem...

2022. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Nincs ezzel semmi baj. Kinek mi jön be. Volt olyan barátnőm, aki kifejezetten kérte, hogy a végén a hasára élvezzek.

A lényeg, hogy egyeztessétek az igényeiteket, és szokásaitokat, és csak olyat csináljatok, ami mindkettőtöknek jó.

2022. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!