Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akok nyitott kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akok nyitott kapcsolatban éltek, nektek többször és hamarabb összejön a szex mással mint a párotoknak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit másabb a kapcsolatunk. Mi többesezünk. Általában minden 5. alkalommal veszünk be csajokat. A többi alkalommal férfiakat. Szóval többször jön ,,nekem” össze.
2022. máj. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te jérted így?
2022. máj. 13. 06:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nálunk így jön össze. Csajokat nehezebb találni. Van, hogy gyakrabban veszünk be lányokat, de általában ez az arány. Nincs szabály nálunk, hogy kinek mennyi. Jön, ahogy jön
2022. máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes és hogyan néz li ilyenkor a többes? Van mondjuk palid mellett 4 srác és egyszerre dugnak? Vagy felváltva?
2022. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

#4 Attól függ. Többféle képpen csináljuk.

- Vannak párcserék. Ilyenkor van, hogy csak egy másik párral vagyunk. Időnként pedig 4-8 pár is összegyűlik. Ilyenkor kb mindenki mindenki párjával ugyanabban a helységben szexelünk. Néha vannak plusz pasik is. Az kicsit izgalmasabb.

- Vannak a kisebb csoportos szexek. Ilyenkor 1-3 pasit veszünk be. Egyszerre foglalkoznak velem.

- Van az, amikor csajokat veszünk be. Ezek az alkalmak inkább hosszúhétvégék vagy nyaralások. Ilyenkor egy- három lány van velünk ezalatt az idő alatt. Ezek a napok páromról szólnak. Ilyenkor van, hogy nem mindig mindegyik lánynak van kedve a szexhez, de ketten biztos úgy vagyunk. Párom álomnapjai ezek. Most nyáron is lesz egy ilyen nyaralásunk. Évente 5-10 ilyen alkalmat hozunk mindig össze. Nyaralás általában kétszer van. Általában hétvégéket csinálunk.

- Vannak a nagyobb csoportos szexpartik, amikor egyedül vagyok nőként. Ilyenkor 8-12 férfival vagyok végig egyidőben. Ezek kb 3-6 órán át tartanak. Attól függ, hogy mennyi ismétlés van.

- Időnként pedig több napos szexpartit tartunk plusz férfiakkal. Azok is a nagyobb szexpartik. Ilyenkor én vagyok és néha másik nő is. 10-12 férfi szokott résztvenni. Ennél megint nem mindig mindenki jön, hanem felváltva. Kinek mikor van kedve.

- Nagyobb orgiák is vannak néha. Ilyenkor 20-30 férfi és 2-4 nő szokott általában lenni. Ilyenkor megint kb mindenkivel szexelünk mi nők.

Szóval sok dologtól függ. A többnaposak a kedvenceink.

2022. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Ötös, írtam privátot mert van pár kérdésem ezzel az egésszel kapcsolatban, remélem nem baj! Négyes voltam
2022. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!