Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A friss kapcsolatban élők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss kapcsolatban élők akár naponta is szexelnek? Vagy naponta többször? Ti mennyit szexeltetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem egy partneremmel nem pár a rekordom egy hétvégén 6 menet volt :) péntek este 1 szombat reggel 1 délután 1 este 1 vasárnap hajnalban 1 és reggel is 1
2021. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Minimum napi 2 de inkább 3 az első hónapokban. 8 órán belül 5 menet volt a legtöbb
2021. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Napi 6 menet, ez már így megy 10 éve
2021. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Persze h naponta. Hisz totál rá vagyok kattanva a partneremre. Napi 2-3 menet.
2021. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Az első egy évben mindig mikor találkoztunk úgy napi 3x.

Aztán szép lassan csökkent 2-re.

Majd mikor lejárt a boldog diákév, és nem maradt elég idő, már a napi egy lett ideális, nem vártunk el többet.

Jelenleg úgy 2-3 naponta van szex rendszeresen, de van hogy gyakrabban. Egyedül kivétel ez a nyári nagy meleg, ami most jelenleg talán még elfogadható, de mikor ilyen 35-40 fokok voltak, sem én, sem a partnerem nem kívánta a szexet.


Egyébként nem bánjuk mi a csökkenést, igazából ami időt szexre szánnánk, most minőségi időtöltésre fordítjuk, egymásra.

2021. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Első pár napban (hosszú hétvége volt) ki se szálltunk az ágyból. Nekem is 4-6 felé volt a maximum akkor. Azóta is együtt vagyunk, a mai napig megvan a napi 1, ha időnk engedi, pl hétvégén akár 3-4. Szerencsére mind a kettőnknek magas a libidója, ő az első ilyen férfi az életemben.
2021. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Partnertől függ. Valakinek sok volt a napi kettő, valakinek elég volt a heti egy... a jelenlegi párommal éveken át napi 3-4 volt az átlag.
2021. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elejen minden nap, sot, folyamatos tapi, izgatas barhol, imadtam :)


Azota eltelt 5 ev, most heti 2-3x van szex, de ez a normalis.

2021. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan partnerem aki heti 3-4 alkalommal, volt aki heti 1x akarta az elején is. De volt aki meg napi 2-4x is, de Ő folyamatosan később is. Partner függő.
2021. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!