Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan haragudott meg rám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Közel egy éve van egy szexpartnerem, nagyon jó barátok vagyunk amúgy is, rengeteget beszélünk, nevetünk, sírunk.

Mindig elmondjuk egymásnak ha randizunk valakivel, milyen volt stb, tényleg közeli barátok vagyunk, de romantikus értelemben egyikünk se tekint a másikra. Pont emiatt is volt két kisebb megszakítás amikor ő más nővel randizott (le is feküdtek) ezalatt nem is nagyon tartottuk a kapcsolatot mert a barátnőjét zavarta. Én ezt teljesen el tudtam fogadni, attól még szerettem a srácot barátilag, ha baj volt tanácsot adtam neki stb.

Most jön a csavar. Most én találtam egy srácot akivel randizok és úgy tűnik jól alakul a dolog. Ezt már az elején elmondtam a partneremnek, hogy akkor most ez van, neki is közben volt egy csaj akit el szeretett volna hívni régóta randira így nem is volt ebből baj.

Viszont mióta elmondtam neki hogy lefeküdtem a férfival akivel randizok teljesen más lett a barátságunk, úgy látom nagyon megviseli ez a dolog. Közben meg ő sem szerelmes belém, ezt mindig nagyon szigorúan kezeltük, hogy ha valaki többet érezne akkor arról beszéljünk idejében.

Így nem értem miért, de teljesen magára vette ezt, hogy én mással vagyok jelenleg, és most én is nagyon félek, hogy elveszítem mint barátot meg embert, holott nem volt célom megbántani egyáltalán .



2022. máj. 6. 00:23
1 2
 11/12 xKakashix ***** válasza:

lehet épp ez a baj, hogy barátok is vagytok, így már nem csak a szex köt össze titeket, ezáltal sokkal nagyobb az esély, hogy megbántjátok a másikat

hosszú távon ez nem fog működni semmiképp, én azt javaslom, hogy álljatok tovább, tartsátok meg a baráti kapcsolatot és szexeljetek mással, sokkal jobb opció ez mint idővel tönkretenni egy barátságot

2022. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindig az a baj hogy több mint egy barátság, de kevesebb mint egy kapcsolat.
2022. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!