Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb.150kgs kövér férfiakra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.150kgs kövér férfiakra vàgyom, annyira izgatòak nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Izgatòak a hatalmas pocakok ahogy nehezen mozognak lomhàbbak kicsit. Szexi a nagy étvàgyuk is.

2022. máj. 4. 14:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10 Kicsit konkrétabban, mi volt benne olyan rossz?
2022. máj. 13. 05:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudott semmit csinálni azon kívül, hogy elterült hanyatt, és várta, hogy beleüljek a farkába, mert semmilyen másik pózban nem lehetett kivitelezni a behatolást, és akkor sem ment be az egész (a már említett nehéz hozzáférhetőség miatt), szóval nagyon-nagyon oda kellett figyelnem, hogy nehogy túl nagy lendületvétellel mozduljak, mert akkor kicsúszott, és ez számomra teljesen megölte az élményt. Ezért aztán az elsülés is nagyon korán következett be a részéről, könnyű úgy, hogy tényleg csak annyi a dolga, hogy élvezze. Illetve nagyobb terpesz kell a lovaglóhoz, nehezebben, kényelmetlenebbül érnek le a lábaid.

Mikor mástól hallottam kövér pasis beszámolót, azt mondta, hogy náluk még a kutya póz volt úgy ahogy működőképes, ahhoz a férfinak fel kellett pakolnia a hasát a nő fenekére, de úgy meg izzadásos, kifulladásos problémák álltak elő.

2022. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Olvasva ezeket a sztorikat nem is értem hogy miért nem akarnak ezek az emberek lefogyni,már csak a normális szexuális életért is megérné az egészségről nem is beszélve.
2022. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezért álltam neki fogyni, azért nem voltam akkora.

De ahogy fogytam-izmosodtam, nött a kitartasom és a szexualis potenciálom is. Az önértékelésem és az önbizalmam is javult. Csak ajánlani tudom.

Szerintem meg van az az egeszséges kompromisszum ami már javít a szexuális életen, de a nő számára is vonzó marad.

2022. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet is a kövér pasik izgatják fel igazán, mint nemrég kiderült. Mikor összejöttünk 95 kg körül mozogtam, izmos és szálkás voltam. Aztán egy sérülés miatt nem tudtam lábraállni egy hónapig és elkezdtek felszaladni a kilók. Mikor visszamentem edzeni már megszoktam a finom ételeket amikkel a barátnőm elhalmozott és hagytam a diétát. Ennek az lett az eredménye hogy az izom mellett durván gyarapodtam zsírban is.


Nagyon nem mindegy, hogy milyen valakinek a testzsír-százaléka, mennyi izom van rajta. Én kövérnek tartom magam, kb 30 kg felesleg van rajtam, de a súlyemelés miatt ugyanúgy bírom szex közben, meg az edzésen is mint régen. Utóbbin még nagyobb súlyokkal is dolgozom, mint vékonyan. Nem is érzem olyan durván az elhízás élettani hatásait, mint mondjuk az a férfi aki 130 kg tiszta háj.


Én megúsztam, mert a farkam köré se rakódott annyi zsír, hogy mérhetően csökkent volna. Ettől függetlenül az előző hozzászólóknak teljesen igaza van abban, hogy átlagosan a kövér emberek, pláne ilyen extrém méretekben nem bírják úgy a szexet, és macerás lehet.


Nem mondom, nekem is van hogy pakolgatni kell a hasamat, de barátnőmet nem hogy nem zavarja, egyenesen szereti hogy meghíztam és hogy ekkora vagyok, és mióta már nem tartozom a szálkás kategóriába, nálunk csak jobb és több lett a szex.

2022. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Elnézted a kategóriát. ez a hetero, te a homoba akartad irni szerintem, mert csávó vagy
2022. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Na arra befizetek, hogy valaki az én testemet találná izgatónak. De érdekes lenne, ha volna ilyen...
2022. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%
Én átlagos/izmos pasiként a 150 kg feletti nőket szeretem. Szóval meg tudom érteni a vágyadat, de a férfiaknál azért neccesebb, mert mondjuk merevedési problémákat, stb. okozhat. meg hát milyen az már ha nem látja a pötsét a hasától.. :(
2022. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

18


Még sosem volt merevedési problémám, sőt mivel nem nagyon van szexben részem, áll a cerkám, ha kell, ha nem...

2022. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jó neked :).
2022. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!