Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb.150kgs kövér férfiakra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.150kgs kövér férfiakra vàgyom, annyira izgatòak nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Izgatòak a hatalmas pocakok ahogy nehezen mozognak lomhàbbak kicsit. Szexi a nagy étvàgyuk is.

2022. máj. 4. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát én 178 cm/es csak 110 vagyok.Nincs nagy hasam sem.

Sokat eszek viszont.Szeretek enni!

A volt főnököm olyan 150 körül lehetet.Lihegve tesz meg 20 métert.Tavaly augusztusban nősült.

Biztos találsz nehezebbeket.Sok sikert.

2022. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van kövérebb is ne félj :)
2022. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Én "csak" 130 vagyok, de a "pocakom" az nagy. :)


Ha gondolod, írj.

2022. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőből nincs ilyen?
2022. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha szereted a nagy pocakor írj 😉
2022. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
161kg vagyok, 26 éves, ha gondolod írj, bár szerintem mi már ismerjük egymást innen:D
2022. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ekkora nőkre vágyom,vagy még nagyobbakra.

Én a hatalmas női hasat imádom.

2022. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát én csak 115 vagyok a 180 ammal :c 20/F
2022. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Akadnak hasonló kaliberű exeim, mert engem is nagyon izgattak főleg régebben, de ne számíts sok jóra semmilyen téren. Pont ezért ment el tőlük a kedvem. :D Rájöttem, hogy hiába izgatnak fel kegyetlenül, ha tisztességen megkúrni már úgysem tudnak bizonyos súly felett... Nagyon le vannak korlátozva a pózok, nehéz odaférni, a farkuk rövidebb, mert zsírpárnák közt van. Nekem ez így már nem felelt meg. Inkább beérem kevesebbel... Plusz, aki még viszonylag egészséges súlyban van, legalább hosszú távra tudok tervezni, nem kell különböző betegségek miatt rettegnem. A szexen túl azzal sincs jó tapasztalatom, ahogy tekintenek önmagukra. Nulla önbizalom, sok esetben egyéb lelki problémák. Nem túl szerencsés, amikor odavagy valamiért, amit a másik gyűlöl magán. Nekem ez enyhén elvette az életkedvem, és szexnél is bűntudatot keltett egy idő után. Biztos nem minden nagyobb darab pasi ilyen, de a legtöbb sajnos igen, és én sikeresen ki is fogtam ezeket. 23/N
2022. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
A szex az katasztrófa egy ennyire elhízott férfival, ezt meg tudom erősíteni.
2022. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!