Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csikiztél már addig valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csikiztél már addig valakit amig bepisilt?

Figyelt kérdés
Vagy téged csikiztek már addig? Mennyi ideig tartott? Mit szolt a másik? Kérlek kort és nemet is írj!

2022. máj. 4. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy szép nő akarna velem ilyet csinálni bevállalnám.

De még nem volt ilyen.

2022. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor 1999-ben addig csikoztem a csajszinak a combjait amig bepisilt. 20 mvoltam.
2022. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:
100%
Még általánosban egy lányt. A pisis része nem szándékos volt, pucolhattam ki a székem utána.
2022. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem erről nagyon szar emlékeim vannak általános iskolából amikor a fél osztály lefogott és úgy csikiztek, szóval én azóta se hagyom senkinek ezt.
2022. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Na wazze két fétis egyben, csini és pisi, látom egyeseknek mennek a kombinációk 😅
2022. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Még nem, olyat viszont láttam, hogy egy gruppenben a csaj bevállalta az anált és akkor farkat kapott, olyan keményen, hogy bepisilt.
2022. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmet, szereti, ha csikizem, aztán megbeszéltük, hogy csikizzem, aztán ne, hagyjam abba, ha kéri sem, aztán egyszer csak bepisilt, kb olyan 5 perc után.

18F

2022. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak hallomásom volt ilyen esetekről. Nem mindenki """tud""" ilyen szintig eljutni, legyen az férfi vagy nő, mindazonáltal ez egyre inkább benne van a pakliban, ha jobban belegondolok...

Azért a körülményektől függően ez akár messzire vezető jelenség is lenne...


Szerintem ha körbenézel itt a gyk-n, akkor talán találsz is ilyesmi kérdést, hogy mi történt egy efféle csikizésnél.

2022. máj. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm barátnője boxoló volt. Fájdalom tűrést gyakorolták, és a ring sarokban a kötélhez kötötték. Addig csikizte bordáin és talpán, míg egyszer csak a padlóra pisilt, és folytatva elélvezett. Kb. 20 perc lehetett!
2022. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Egész hitelesnek tűnik. nem igazán csikis a nő, de van egy pontja, aminek finom izgatásától is az agy felépítésénél fogva az izmokat ellazítja. Szerintem ezt nem akarni kell, adottság. Íme:

[link]

2022. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!