Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiu làny baràtság? Eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu làny baràtság? Eddig nemvolt gond,nagyon jo haverok voltunk,mindent közösen csinàltunk,legutobbi filmnèzésnèl odabujtam hozzà,mint màskor,piszkàltam,csikiztem,lefogott,éreztem hogy felàlt neki,eddig nem ugy nèztem rà mint pasira,azota megvàltozot

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 03:17
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szpd Le.
2021. márc. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KittyhOWO ***** válasza:
72%

#1 Hát ez nagyon informatív volt , mondhatom :D

Hát figyelj, kérdezd meg tőle, mit érez és mióta?

Miért nem mondta el esetleg?

Vagy nem is akar semmit? Próbáld megbeszélni vele, Szóból Ért Az Ember!!!

2021. márc. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy beszèlnünk kène,de nemtudom hogyan kezdjek hozzá,visszagondolva voltak érdekes szituáciok,de elpoènkodtuk,nem vettem észre ilyesmit.mivan ha tőbbet akar?jobaràtbol pár? Mükődhetne vajon.
2021. márc. 9. 05:22
 4/10 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ne tulajdoníts nagy jelentőséget ennek. A cerka sokszor a legkellemetlenebb helyzetekben kezd önálló életet élni. Ha szeretne valamit, és legény a talpán, kezdeményezni fog. Ha te szeretnél többet, beszélgess el vele.
2021. márc. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4,lehet igazad van,de elèg egyèrtelmü volt,ès szerintem kinosnak èrezte,mert máskor az ilyet elpoènkodtuk volna,ahogy szoktuk.ezért nemtudom ezt hova tenni.
2021. márc. 9. 05:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valszínü bejössz neki...

Csak nem tudja, hogy mondja el.

Fél, hogy elveszít.

2021. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen bejössz neki, nins ebben semmi különös.
2021. márc. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincs fiú és lány között barátság... Az egyik fél mindig többet szeretne hidd el!
2021. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem birtam,beszèltünk,tényleg többről van szó,règota probàlja titkolni,de már nembirta,gyerek korunk ota ismerjük egymàst,együtt nőttünk fel,baràtnömnek nem mondtam el dolgokat,amiket neki igen,mindig melettem volt,ès most azt mondja velem akar lenni.
2021. márc. 10. 04:52
 10/10 anonim ***** válasza:
S te ia vele szeretnél?
2021. márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!