Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,Férfiak volt már rajtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,Férfiak volt már rajtatok női bugyi?

Figyelt kérdés

Hogyan történt,kiét próbáltátok fel?Hány évesek voltatok akkor és rendszeresen hordtátok-e,vagy csak egyszeri alkalom volt?

Akiét felpróbáltátok tudott-e róla,vagy titokban csináltátok?



#bugyi csere
2022. máj. 3. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedem az ilyen válaszokon, ismerem magam. Nálam a homokosok a saját neméhez vonzódnak. Én pedig csak Nővel tudom elképzelni.
2022. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen többször is. 10 évesen kezdtem az unokahúgom bugyijaival, aztán tiniként felpróbáltam anyukám tangáit és több lány barátom tangáját. Egyikük sem tudott róla. Csak saját tangáimat hordtam rendszeresen. Bővebb storykért írj privátot.
2022. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Atyavilág mennyi itt a köcsög.
2022. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!